Živý kolagen jako balzám po holení

TIP NEJEN NA LÉTO: ŽIVÝ KOLAGEN ZKLIDNÍ POKOŽKU PO DEPILACI!

Krásná do plavek…

Léto je tu a určitě jste se těšili až vystavíte celé své tělo slunečním paprskům. Hlavně pro ženy znamená léto častější depilaci, a to i na citlivých místech v oblasti třísel či vnitřní strany stehen. Řadu z nás po ní však trápí nevzhledné pupínky či zarůstající chloupky. Problém pomůže vyřešit živý kolagen!

„Podle mě k létu prostě patří dovolená, pláž, slunce, voda, koupání a opalování. Těším se vždy i na příjemné starosti, kde sehnat plavky, které mi sednou jako ulité, k tomu pareo nebo lehký šátek, aby se schoval nějaký ten špíček či jiná nedokonalost,“ říká Eva Sojková (*1954) zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ. Tou stinnou stránkou teplých dnů je pro mnohé ženy depilace a s ní související problémy v podobě podrážděné pokožky, zarudlých pupínků nebo zarůstajících chloupků. Kromě toho, že nevypadají dobře, mohou být i bolestivé, což může radost z pobytu na pláži pokazit. Nejedna z nás by o tom mohla vyprávět…

„Dlouho jsem přemýšlela o tom, jak to některé ženy dělají, že se dokonale oholí v oblasti bikin a jejich pokožka je hladká a bez zarudnutí. Já jsem na tato citlivá místa dlouho používala žiletku, i když mě dráždila a tvořily se mi pupínky. Používání holícího strojku se mi osvědčilo více, ale stále to nebylo ono. Nepomohla ani depilace voskem. Pak jsem v časopise Zdraví narazila na článek o příznivých účincích živého kolagenu na mužskou pokožkou namáhanou častým holením. Myslíte, že by pomohl i mě?“

Tak zněl dotaz, který jsme obdrželi od jedné z našich klientek a podobných dotazů přišlo více. Testovali jsme proto účinky živého kolagenu na pokožku namáhanou častou depilací v rámci Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ a výsledek nás velmi potěšil. Opravdu to funguje. Při pravidelném používání kolagenu FACE, BODY nebo Hair & Nails na vlasy a nehty je pokožka jemná, bez podráždění, a hlavně bez nevzhledných a bolestivých pupínků.

7 x PRO, aneb Používání živého kolagenu vyřeší nejeden problém…

 1. Zarudnutí pokožky bezprostředně po depilaci.
 2. Podráždění a přecitlivělost například při vystavení depilovaných míst slunci nebo při kontaktu s oblečením.
 3. Pálení v místě depilace.
 4. Tvorba zánětlivých pupínků například v tříslech.
 5. Zmírní zarůstání chloupků.
 6. Brání ztrátě pevnosti pokožky více namáhané právě depilací.
 7. Urychlí hojení drobných poranění, například když se při depilaci žiletkou říznete.

Pro koho je živý kolagen vhodný?

Ocení ho ženy i muži a vlastně celá rodina. Příznivé účinky zaznamenaly nejen klientky v souvislosti s létem a jakoukoliv formou depilace, ale i muži. Živý kolagen je totiž neocenitelným pomocníkem na namáhanou mužskou pokožku po holení, a to zejména u pánů, kteří se musí holit denně. Navíc se hodí pro všechny typy pleti, vyhoví pleti mladé, zralé, velmi citlivé, aknózní i jinak problematické. Využijete ho také na unavenou, povadlou, stresovanou nebo stárnoucí pokožku se sklonem k tvorbě tmavých skvrn. Díky svým regeneračním účinkům živý kolagen běžně využívá celá rodina včetně dětí na rychlou obnovu pokožky po slunění či poranění. Živý kolagen je biologicky aktivní, hypoalergenní a dermatologicky testovaný. Receptura je rovněž bez parabenů a jiných konzervantů.

   

JAK NA TO?

Účinně proti pupínkům po depilaci (nejen) na letní dovolené v osmi krocích…

 1. Před holením nebo depilací pokožku důkladně umyjte (např. mycím gelem s kolagenem) a teplou vodou, která zjemní chloupky.
 2. Naneste ŽIVÝ KOLAGEN FACE, BODY nebo levnější variantu Hair & Nails na vlasy a nehty.
 3. Naneste pěnu na holení, nebo napěňte mycí kolagenový gel.
 4. Proveďte holení nebo depilaci.
 5. Opláchněte.
 6. Na vlhkou pokožku opět naneste dostatečné množství živého kolagenu.
 7. Kolagen lehce vmasírujte.
 8. U velmi citlivé pokožky aplikaci kolagenu po jeho vstřebání ještě zopakujte.

Náš tip: Vhodné tělové mléko nanášejte vždy až po kolagenu. Pokožka bude krásně hladká, a hlavně bez pupínků a podráždění.

Pro mladistvý vzhled: Pokud se vám zdá, že pokožka v ošetřené části těla není tak elastická jako dříve, nanášejte si i tam malé množství kolagenu po sprchování nebo koupání. Při pravidelném denním používání kolagenu záhy zaznamenáte zpevnění a omlazení pokožky.

TESTUJTE S NÁMI ŽIVÝ KOLAGEN!

Máte i jinou zaručeně vyzkoušenou zkušenost s živým kolagenem? Napište nám. Váš poznatek v Nezestárni.cz otestujeme a odměníme vás malým dárkem.


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.