Živý kolagen - VELKOOBCHOD - Spolupráce

Rozšiřte svoji nabídku o omlazující a regenerační, ŽIVÝ KOLAGEN - Přírodní kolagen Inventia® Triple Helix Formula bez parabenů a dalších konzervantů - s klinicky ověřenými účinky. Tento hydrát trojspirálního kolagenu nové generace s přirozeně obsaženými peptidy tvoří synergický základ bioaktivní anti-age kolagenové kosmetiky, regenerační vlasové kosmetiky a mimořádně účinných doplňků stravy.

Atesty, certifikáty, hodnocení  - zde >>>

Spolupracujte s námi a nakupujte se slevou

Wellness klub NEZESTÁRNI.CZ je v rámci výhradního zastoupení pro ČR a SR garantem dovozu pravého originálního kolagenu té nejvyšší kvality přímo od výrobce. Provozujeme maloobchod, velkoobchod. 

100 % zboží držíme denně skladem.

Velkoobchodní spolupráce je vhodná pro E-SHOPY, PRODEJCE, KADEŘNICKÉ, KOSMETICKÉ A MASÉRSKÉ SALONY, KLINIKY PLASTICKÉ CHIRURGIE, ESTETICKÉ A SPORTOVNÍ MEDICÍNY, DERMATOLOGY, LÉKÁRNY, WELLNESS A SPORTOVNÍ CENTRA, VÝŽIVOVÉ PORADCE I KAMENNÉ PRODEJNY...

 

Přihláška do velkoobchodu:

 Kontaktní osoba*(pouze jedno tel. číslo)


Potěší nás, když se s námi podělíte, o to, jak jste se o nás dozvěděli
security picturesecurity picturenezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.