Vaše recenze, zkušenosti a příběhy s živým kolagenem

Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte :-)

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů. Chcete-li přidat váš příspěvek a podělit se s ostaními o vaši zkušenost prosíme .
stránka:
Hana V.
Ověřený zákazník
č.265 Produkty s živým kolagenem jsou SOUČÁST MÉ RODINY

Dobrý den, paní a pane Sojkovi.
Již několik let užívám vaše produkty. Konkrétně:
nejdéle živý Kolagen Face á 200 ml, nově Anti Age Sérum s živým kolagenem a Dračí krví a krém na ruce.
Opakovaně též Invita Skin Beauty plus CoQ10 a Invita Active.
Maminku též opakovaně obdarovávám Invitou Active.
Se všemi produkty mám výbornou zkušenost a proto budou i nadále součástí "mé domácnosti" :) V budoucnu vyzkouším Kolagenový elixír pro oční okolí.
Přeji vám oběma hodně úspěchů. Hana V.

E.K.
Ověřený zákazník
č.264 Živá voda a FACE to je sen

Milí Sojkovi, moc Vám děkuji za velmi rychlé odeslání. Už se těším až vyzkouším kolagen v tabletách Invita Skin Beauty. Musím se přiznat, že na něm začínám být asi závislá. Denně používám živou vodu a kolagen Face a na mé pleti je výsledek opravdu znát. V mých 63 letech jsem nevěřila, že bez chirurgie budu taková "kočka". Šampon a kondicionér jsem použila zatím 2x, ale také jsem byla hodně překvapena výsledkem. Určitě brzy objednám a vyzkouším další Vase výrobky. Plánuji obdarovat i dceru a snachu, aby si také jejich pleť "užila".Přeji Vám hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Eva K.

Zdenka L.
Ověřený zákazník
č.263 Kolagen je návykový

Dobrý den Evi,jsem velice vděčná za existenci Vašeho živého kolagenu FACE a chválím ho, kudy chodím.Kolagen jsem už doporučila spousty holkám. Všechny jsou moc spokojené a výsledek pravidelného používání na nich, je víc než pouze viditelný. Cítí se sami skvěle!!!Jedna kamarádka mě dokonce rozesmála větou:To se jim to prodává, když jim dělá reklamu taková krasavice.No, bude mi 53, ale potěší.Bohužel (pro mne), je živý kolagen návykový.Ať se daří.A živému kolagenu zdar nazdar.Krásné léto,
Zdenka.

Martina J.
Ověřený zákazník
č.262 Můj rituál s kolagenem

Krásnný den do NEZESTARNI, používám druhý rok, živý kolagen FACEživou vodu s kolagenem a krém na ruce, rozhodně vím, že zázraky se nedějí, ale nikdo mi 70 let nehádá, cítím se dobře a neumím si představit den bez rituálu s kolagenem. Myslím, že bez těchto přípravků by moje pleť stárla rychleji.

Martina J.

Ondra
Ověřený zákazník
č.261 Bublinková maska

Dobrý den, na základě zkušeností s Bubble mask si dovoluji zaslat svoji zkušenost. S maskou jsem velmi spokojen, protože je velmi příjemná po aplikaci na obličej. Přesto-že mám mladistvou problematickou pleť s akné a rozšířenými póry. Již po prvních použití jsem pociťoval a viděl výrazné zlepšení. Má pleť je po použití perfektně vyčištěná ale i hydratovaná. Proto i nadále budu tuto masku rád používat a doporučím i známým a přátelům. Kdo by se případně rozhodoval zda-li vyzkoušet mohu tento produkt jedině doporučit. Děkuji Ondra

Alena F.
Ověřený zákazník
č.260 Výborná zkušenost

Dobrý den, objednávám už po několikáté kapsle INVITA ACTIVE pro kloubní výživu. Velmi dobrá zkušenost s výrobkem. Díky kapslím jsem zrušila plánovanou operaci kloubu. Děkuji Alena F.

Jana G.
Ověřený zákazník
č.259 Živý kolagen

Dobrý den, i já se chci podělit o skvělou zkušenost s produktem Inventia FACE - Živý kolagen. Tento gel používám již několik roků a i když jsem věkově starší žena, moje pleť tak nějak stárne pomaleji nebo spíš vůbec. Přesně podle hesla NEZESTÁRNI. A tímto děkuji mé kamarádce, která mě upozornila na tento zázračný gel. A také děkuji paní Evě Sojkové za skvělý živý kolagen. Bez něj si svůj život již nedovedu představit, moje pokožka na obličeji jako by se napila 2x denně zázračné vody a zůstává tím hladká a plná života.Jakoby se nadechla.Ještě jednou děkuji Jana

J.J.
Ověřený zákazník
č.258 Zázrak jménem Invita

Vážená paní Sojková, když jsem měl vloni, poté co mi srostla přetržená Achilovka, prakticky v ní nulovou hybnost a otoky, doporučila jste mi – i na základě podobného případu doc. Měštáka – váš kolagen Invita Skin Beauty. Po tříměsíčním užívání obtíže zcela ustoupily a hybnost se vrátila do normálu. Letos mám artrózu kolen a, po výborné minulé zkušenosti, jsem znovu nasadil váš kolagen, tentokráte Invita Active. Po dvouměsíční kůře se mi stav velmi zlepšil. Dále nasazuji opět Invita Skin Beauty, se kterým jsem měl tak dobré zkušenosti. Chtěl bych vám poděkovat, váš kolagen mi v obou případech opravdu pomohl. J.J.

A.K.
Ověřený zákazník
č.257 Velká spokojenost s produkty

Vážená paní Sojková, Vaši kosmetiku používám dlouhodobě a s produkty jsem nad míru spokojená. Denně hýčkám pleť úžasnou živou vodou, živým kolagenem FACE, denním a nočním krémem. Živá voda je velmi příjemná, osvěží pleť. Pleťové krémy, denní i noční mají lehkou konzistenci, dokonale hydratují, krásně se roztírají, nejsou hutné. Nově jsem si od Vás zakoupila kolagenový elixír na tvář a dekolt s anti-glykačním efektem. Elixír si pochvaluji, je skvělý, heboučký. Ještě zkušenost s bublinkovou maskou. Po nanesení na pleť bublinky hladí, jakoby lechtají pleť, příjemný pocit. Kosmetiku doplňuji dalšími doplňky stravy Invita Skin Beaty plus CoQ10. Byť je Vaše kosmetika a ostatní produkty finančně náročnější, určitě se vyplatí, protože výsledky jsou viditelné. Velmi děkuji. S přáním krásného dne. Alena Kubelková

Jarka J.
Ověřený zákazník
č.256 super produkty

Ve vašem e-shopu jsem zakoupila živý kolagenem na obličej - FACE, krém na ruce , mycí gel na obličej a kolagenové kapsle Invita Skin Beauty-ty mi vyléčili zánět šlach na ruce. Krém na ruce je absulotne nejlepší co jsem kdy měla a sérum na pleť bylo třešničkou na dortu. Jediná nevýhoda je cena. Tuhle péči si bohužel nemohu dovolit pravidelně. S přátelským pozdravem Jarka J.

Magdaléna K.
Ověřený zákazník
č.255 Záchrana se jmenuje Živý kolagen FACE

Dobrý den, ráda bych se s vámi také podělila o zkušenosti s živým kolagenem. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a všimla jsem si, že kolegyně má překrásnou hladkou pleť, přestože jí už je přes padesát. Pochválila jsem ji a řekla jak to dělá, že vypadá tak báječně. Jsme téměř stejně staré a moje pleť byla stále problematická a hlavně se mi neustále dělala na tvářích vyrážka. Již jsem se bála používat jakýkoliv kosmetický přípravek. Každou chvilku jsem se osypala i na očních víčkách. Na její radu jsem zakoupila Přírodní kolagen Inventia FACE - na OBLIČEJ - Triple Helix Formula - Živý kolagen - minutová anti-age péče . Je pravda, že se mi výrobek zdál dražší, ale riskla jsem to a dobře jsem udělala. Bude to skoro rok, co používám Živý kolagen a některé další výrobky (Živou vodu, Kolagenové vitalizující mléko ap.) a má pleť je krásně čistá, hladká a jemná. Jsem nadšená a vždy si výrobky s předstihem objednávám, protože bez Živého kolagenu si péči o svou pleť již nedokáži představit. Moc děkuji. Magdaléna K.

Jitka Z.
Ověřený zákazník
č.254 Úžasné SOS kolagenové sérum svit. A+E

Kolagenové produkty z "Nezestárni" jsem objevila teprve letos a jsem nadšená. Nejvíc mi udělalo radost sérum Inventia - SOS Kolagenové SÉRUM s vitaminem A + E, protože trpím na otoky očí. A toto sérum mi přineslo skutečnou okamžitou úlevu. Doporučuji. Jitka Zvolská

stránka:

nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.