JAK SKLADOVAT ŽIVÝ KOLAGEN V LÉTĚ, ABY NEUMŘEL?

POZOR NA VYSOKÉ TEPLOTY NAD 28°C!

Kolagenové hydráty Face, Body, Hair & Nails a SOS sérum s vitamínem A + E obsahují velmi citlivou, skutečně živou strukturu trojité šroubovice, kterou je nutno chránit, aby "neumřela" a z kolagenu se nestal obyčejný - neživý, hydrolyzovaný kolagen.

Proto tyto 4 druhy kolagenů uchovávejte v původním termoizolačním obalu při pokojové teplotě 5 - 28°C. V případě tropických veder raději v lednici. Pokud budete živý kolagen převážet, přidejte si do kufru chladící destičku. Pokud plánujete dlouhou cestu a bojíte se, aby se z kolagenu nestala "mrtvolka", vyberte si s klidem v duši jakoukoliv jinou kosmetiku nebo doplněk stravy z naší nabídky.

Na cesty doporučujeme zabalit s sebou :

  • Kolagenový sprej - Živou vodu - hydratační sprej s živým kolagenem, kyselinou hyaluronovou a výtažky ovoce noni. Osvěží a ochrání vaši pleť v parném letním počasí a zanechá ji přirozeně hydratovanou, pružnou a hedvábně vláčnou. Ani po návratu z dovolené nebude vaše pokožka tolik šupinatět a bronzové opálení vám vydrží mnohem déle. 
  • Kolagenový mycí gel - víceúčelový gel 5 v 1 ušetří v kufru hodně místa a využije ho celá rodina. Šetrně odstraňuje z pleti všechny zbytky nečistot, nadměrného mazu i voděodolný make-up. A protože neštípe v očích, používat ho s vámi mohou k mytí celého těla i děti (obstál v testu in vitro pro nemluvňata), zejména ke zklidnění přecitlivělé nebo zarudlé pokožky po nadměrném slunění nebo alergiích.

 Ženy jeho zklidňující účinky ocení i při depilaci a epilaci, muži po holení. Po umytí se pleť neleskne, je zklidněná, svěží, hydratovaná a dýchá čistotou. 

A jak to děláme my, když vám v tropických vedrech odesíláme balíčky s živým kolagenem? 

Posíláme ho podchlazený na 5°C v termoizolačním obalu s chladící destičkou. O živý kolagen se při expedici staráme jako o miminko, tak se o něj nemusíte bát. :-)

 

Přečtěte si více informací o živém kolagenu, v čem se liší od běžných kolagenů na trhu a zjistěte, proč je tak výjimečný.


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.