O TOM, JAK JE KOLAGEN DŮLEŽITÝ PRO LIDSKÝ ORGANISMUS UŽ NIKDO NEPOCHYBUJE

V poslední době se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil úplně nový, neznámý pojem - hydrát živého kolagenu, vyrobený speciální autorskou technologií INVENTIA® - Triple Helix Formula.

Názory na účinky kolagenu se hodně liší.

Jedni už dlouhá léta zastávají názor, že se žádný kolagen nemůže dostat do pokožky, protože molekula kolagenu je tak veliká a složitá, že neprojde přes epidermis, zůstává na povrchu kůže, kde zaschne, ztuhne a zalepí póry. Ty pak nemohou dýchat, shromažďuje se v nich kožní maz - sébum a tím v nich můžou vznikat drobné záněty podobné akné. Z toho je zřejmé, že kolagen nelze dostat do pokožky prostřednictvím žádného pleťového krému.

Druzí, na základě nejnovějších poznatků, nazývají originální hydrát živého Přírodního kolagenu Inventia® BÍLKOVINOU MLÁDÍ PRO TŘETÍ TISÍCILETÍ a pro jeho omlazující a regenerační účinky ho řadí do kategorie exkluzivních kosmetických značek a mimořádně účinných doplňků stravy.

"Denně se zvyšuje počet odborníků, kteří se seznámili s touto dosud neznámou technologií. Překvapilo je, že se živý kolagen nezískává běžně známou hydrolýzou, jako neživé kolageny s rozlámanými částicemi kolagenních bílkovin, ale právě hydratací. Takto získaný kolagen má podobu vodného roztoku hydrátu, který je rozpustný, proto ho nelze srovnávat se želatinou, kolagenními peptidy nebo hydrolyzovanými kolageny (hovězími, vepřovými, drůbežími, rybími i mořskými), které jsou známy ve formě fibrilární, neboli vláknité. Tedy jako látka s velkými částečkami, které se nemohou vstřebat pod povrch lidské pokožky. Takový kolagen se již nikdy nedá zpětně hydratovat. I u tělesného kolagenu může postupně docházet ke ztrátě schopnosti vázat se s vodou a to ve formách nižšího řádu. Dochází k tomu v důsledku síťování, zejména když tělo stárne. Bohužel se s tím můžeme setkat už u lidí starších 60 let,“

říká Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz.

Čistý hydrát 100 % Přírodního kolagenu Inventia® s omlazujícími a regeneračními účinky vznikl po 14ti letém výzkumu a představuje jeden z největších objevů světové biochemie. Vyrábí se speciální autorskou technologií – Triple Helix Formula - extrakcí čistého přírodního kolagenu do vodného roztoku hydrátu. První výroba hydratovaného, nativního, biologicky aktivního kolagenu byla zahájena v roce 2003 a do roku 2012 procházela dalším náročným výzkumem a vývojem.

Toto výjimečné kosmeceutikum v podobě transepidermálního kolagenového gelu se skládá ze tří vzájemně propletených řetězců, obsahuje celé molekuly ve formě trojitého helixu – tropokolagenu - superspirály. Velmi náročná a šetrná technologie výroby hydrátu Přírodního kolagenu Inventia® umožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice bez chemie, bez konzervantů, v nativní čisté podobě, tak jak ho stvořila příroda sama. A právě v ní se skrývá tajemství mladistvé pleti, zregenerované a omlazené pokožky, pružného těla, ohebných kloubů, pevných vazů, ale i krásných, zdravých a odolných vlasů a nehtů.

Hydrát živého kolagenu je téměř identický s lidským kolagenem, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Tím posiluje aktivitu fibroblastů a účinně je podporuje k znovu obnovení produkce vlastního kolagenu. Rychle obnovuje potřebné množství kolagenu v těle a podporuje regeneraci a tvorbu vlastního kolagenu v tkáních, což dokládají i vědecké studie.

Neinvazivní, živý kolagen s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem se používá k omlazení pleti vždy před použitím vlastní kosmetiky. Také se lyofilizuje do podoby prášku a tvoří mimořádně účinnou látku kolagenových kapslí řady Invita pro krásné tělo i aktivní podporu při výživě kloubů a pojivových tkání. 

NENÍ KOLAGEN JAKO KOLAGEN.
PROTO BUĎTE O KROK NAPŘED A VYZKOUŠEJTE PRŮLOMOVÝ PRODUKT - ŽIVÝ KOLAGEN.

„S přibývajícím věkem a stresem bychom rozhodně neměli ponechat stav a kvalitu tělesného kolagenu náhodě. Vždyť množství systémového kolagenu v těle nám ovlivňuje nejen délku a kvalitu života, ale vypovídá i o našem biologickém věku. Proto bychom neměli vidět kolagen pouze jako přípravek chránící tvář před vráskami, ale vnímat ho ve všech souvislostech,“ říká Eva Sojková – zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz. Rozhoduje nejen o stavu našich kostí, kloubů a pojivových tkání, ale hraje důležitou úlohu v kvalitě našich cév a určování cévního věku.

„KOLAGENOVÝ“ PRŮLOM

Na trhu s kolagenem, kolagenovou kosmetikou a doplňky stravy se kolagen objevuje v nejrůznějších podobách a někdy je i pro odborníky velmi těžké se v této nabídce orientovat. V poslední době se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil nový pojem - hydrát živého kolagenu nové generace vyrobený speciální technologií - Triple Helix Formula. Ta umožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice a představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organizmu. To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních.

OVĚŘENO ODBORNÍKY

Pro své omlazující a regenerační účinky se živý kolagen právem dostává do popředí zájmu předních odborníků. “Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já,“ říká přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc., kterému hydrát živého kolagenu překvapivě pomohl v 70. letech při regeneraci těžkého zánětu Achillovy šlachy. Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů k znovu obnovení produkce vlastního kolagenu.

Nativní hydrát Přírodního kolagenu Inventia® vznikl po 14letém výzkumu. Nejvyšší kvalitu dokládají 3 mezinárodní certifikáty kvality ISO (Bezpečnost kvality,  Bezpečnost potravin), rovněž jsou vyráběny pod nejpřísnějšími GMP normami nejvyššího standardu farmaceutické kvality. Udělení všech certifikátů ISO obhajuje výrobce každé 3 roky.

MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá

Exkluzivní, omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem se nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí i stresované.

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty. V nabídce balení 50, 100 a 200 ml.

V lyofilizované podobě tvoří mimořádně účinnou látku doplňků stravy – kolagenových kapslí řady INVITA

· INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 - nově téměř o 100% více kolagenu pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla i kloubů a zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin.


· INVITA ACTIVE je aktivní podporou pro klouby, vazy a šlachy k udržení kondice. Zvýšený podíl lyofilizovaného hydrátu kolagenu typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky v Invitě Active jsou přítomné v kloubních chrupavkách a jsou i součástí kloubní synoviální tekutiny.

OBJEVTE I VY ÚČINKY ŽIVÉHO KOLAGENU A VYZKOUŠEJTE SI HO NA VLASTNÍ KŮŽI.


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.