Skvělé dárky na Vánoce

BUBLINKOVÁ MASKA s aktivním kyslíkem

Omlazující pleťová maska s aktivním kyslíkem po aplikaci na pokožce jemně pění a lehce polechtává. Nabízí tak hloubkovou hydrataci, čištění, výživu a omlazení pleti s jedinečným zážitkem i účinkem. Šumivé bublinky odstraňují z pleti nečistoty zanesené do pórů a zklidňují i velmi citlivou pleť. Intenzivně hydratují a stimulují pokožku obličeje, krku a dekoltu k regeneraci a okamžitému vyhlazení drobných vrásek na molekulární úrovni. Balení 30 ml je cca na 20 aplikací a je vhodným vánočním dárkem.

Rozjasňující sérum s vitaminem C s živým kolagenem

Dopřejte své pleti exkluzivní novinku Rozjasňující sérum s vysokým obsahem vitaminu C a živého kolagenu. Je vynikajícím pomocníkem při péči o povadlou, unavenou nebo zašedlou pleť bez lesku a jiskry. Je vhodný i pro stresovanou a zralou pleť. Sérum vyhlazuje vrásky, zpevňuje plet a navrací ji mladistvou svěžest, hebkost a přirozený jas. Vitamin C podporuje regeneraci kolagenu v pokožce a zvyšuje její hustotu a pružnost. Zpomaluje syntézu melaninu, který je zodpovědný za tvorbu pigmentových skvrn.

Nákup v e-shopu dovozce www.nezestarni.cz


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.