Dotaz paní Justýny: Je nutné chodit na plastiku nebo stačí kolagen?

st

NENECHTE SVOJI KRÁSU PŘEDČASNĚ UVADNOUT, VYZKOUŠEJTE ŽIVÝ KOLAGEN

Poradna Wellness klubu Nezestárni.cz pro krásu a zdraví.

Dotaz: Je mi 51 let, pracuji ve vedoucí pozici, kde se klade velký důraz na vzhled.  Stále jsem se udržovala, ale teď si manžel našel mnohem mladší ženu a já jsem během 3 měsíců zestárla snad o 20 let.  Vím, že touha vypadat mladě je povrchní, ale četla jsem o živém kolagenu a zajímá mě, jestli by mě pomohl, protože na plastickou operací nemám odvahu.  Justýna C.

 

O odpověď jsme požádali Evu Sojkovou (*1954) zakladatelku poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.

Milá paní Justýno,

život nám často přináší mnohá překvapení, ale věřte, že touha vypadat mladě určitě není povrchní. S projevy stárnutí bojujeme už od nepaměti. Zkoušíme nejmodernější metody plastické chirurgie, pomoc hledáme i v kosmetických salonech. Nemalé prostředky vynakládáme za kosmetiku, kolagenové výplně nebo kolagenové injekce do kolen, abychom vypadali dobře a svižný krok neprozrazoval náš skutečný věk. 

Vypadat mladě a cítit se zdravě v každém věku je v dnešní uspěchané době stále důležitější. Na vzhledu a tělesné vitalitě závisí nejen naše práce, ale i partnerské vztahy. Léta zvládat rodinu, děti, náročnou práci, přemáhat únavu, a kromě mladších kolegyň sledovat na svém těle i první projevy stárnutí – to zákonitě vede ke stresu. 

Stres urychluje stárnutí, které u žen často vede k předčasné menopauze, navíc nepříznivě působí na odbourávání a kvalitu tělesného kolagenu. To nás dostává do nekonečné spirály deficitu kolagenu, protože kolagen je základní stavební kámen našeho těla a pojivových tkání. Je to nejdůležitější bílkovina života, která rozhoduje o rychlosti stárnutí celého organizmu.
Novinkou, na kterou se ptáte a která okouzlila svět anti-age kosmetiky a kolagenových doplňků stravy, je živý kolagen nové generace v podobě hydrátu, který vznikl po 14letém výzkumu. Vyrábí se speciální technologii – Triple Helix Formula, která umožňuje, aby si tento čistý kolagenový gel s klinicky ověřenými účinky zachovával i léta po uložení do skleněné lahvičky živou strukturu trojité šroubovice. Tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní. Je tak čistý, jak nejčistější nativní kolagen může být.

BENEFITY 

"Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace", říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc.

A právě ve speciální a velmi šetrné technologii Triple Helix Formula se ukrývá tajemství mladistvé pleti, pružného a pevného těla, ohebných kloubů, krásných vlasů a nehtů a dobré kolagenové kondice.

Vaše stresované tělo doslova volá po návratu kolagenu. Proto bych Vám doporučila, abyste vyzkoušela první záchranné laso – minutovou anti-age péči s živým kolagenem, která nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná.

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí i stresované. 

Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty. 

Pokud chcete svému tělu dopřát ještě víc, podpořte v synergii stimulační procesy omlazení a regenerace vnitřním používáním doplňku stravy – kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY nebo INVITA ACTIVE. 


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.