Vrásky - vyhlazení, omlazení, zpevnění

Home > ŽIVÝ KOLAGEN > ÚČINKY KOLAGENU > Vrásky - vyhlazení, omlazení, zpevnění

ŽIVÝ, BIOLOGICKY AKTIVNÍ, PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA - Triple Helix Formula se stimulátorem fibroblastových buněk tvořících kolagen a s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem je hypoalergenní, bez parabenů a jiných konzervantů. Je dermatologicky testovaný, s klinicky ověřenými účinky.
Atesty, certifikáty, hodnocení  ZDE

Pro své  silné omlazující, regenerační a stimulující účinky ho někteří odborníci nazývají " ELIXÍR MLÁDÍ"  pro třetí tisíciletí.

 

NEZVRATNÉ ÚČINKY ŽIVÉHO KOLAGENU NA VRÁSKY, CELKOVÉ OMLAZENÍ, ZPEVNĚNÍ A REGENERACI POKOŽKY CELÉHO TĚLA

Již Kleopatra hledala způsob, jak oddálit nevyhnutelný proces stárnutí. Celé generace špičkových vědců a badatelů tomuto cíli zasvětili marně svůj život. Jen my máme nyní neuvěřitelné štěstí. Žijeme ve století, kdy se vědcům z Inventie podařilo vyvinout  živý Přírodní kolagen INVENTIA® - celosvětově uznávaný objev trojspirálního kolagenu -  hydrátu tropokolagenu zachovávající si cenné struktury trojitých šroubovic (trojspirální bílkovinnou helisu), molekul izolovaných z ušlechtilých ryb tolstolobika bílého. Ta je přirozená pouze pro ŽIVÉ organismy. Proto je typ tohoto kolagenu nejvhodnější a nejúčinnější formou pro omlazení a regeneraci.

Tím naplňuje jedno z nejstarších lidských přání - NE POUZE ZPOMALENÍ PROCESU STÁRNUTÍ, ALE JEHO ZVRÁCENÍ.

Abychom se mohli co nejdéle těšit z mladistvého vzhledu naší pokožky, je potřeba do ní dodávat potřebné molekuly, které budou schopny doplnit chybějící složky pro její stavbu, stimulovat a podporovat její přirozené funkce. Základními stavebními složkami kůže jsou bílkoviny. Mezi nimi pak zejména kolagen, peptidy a elastin, jejichž doplňováním dosáhneme při nedostatku bílkovin nejlepších výsledků. Na ošetření obličeje a citlivých partií je určen Přírodní kolagen Inventia FACE :

 • Zlepšuje pevnost pokožky, čímž se minimalizuje přítomnost viditelných mimických vrásek
 • Aktivně působí proti vráskám a dlouhodobě předchází vzniku nových
 • Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu
 • Zlepšuje celkový vzhled pleťi, má vyživující a revitalizující účinky
 • Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky
 • Posiluje schopnost pleti vázat vodu
 • Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti
 • Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje jemnost a elasticitu pokožky
 • Citlivě odstraňuje jemné vrstvy epidermis, urychluje regeneraci, zesvětluje barevné skvrny, rozjasňuje a sjednocuje její barvu
 • Je hypoalergenní, vysoce vstřebatelný a velmi dobře přijímaný pokožkou
 • Není zdrojem prionů
 • Je charakteristický svojí vysokou úrovní čistoty

Kolagen je základní stavební látkou kůže. Obsah kolagenu v lidské kůži se pohybuje mezi 70 až 75 %. Při čemž obsah kolagenu v kůži je závislý na věku člověka. Nejvíce kolagenu obsahuje kůže ve věku 15 – 20 let, potom se jeho obsah postupně snižuje. Snížení obsahu kolagenu je závislé na genetických faktorech člověka, pohlaví, způsobu a periodě péče o kůži, na stravování, vlivech prostředí. Kolagen tvoří celou třetinu hmotnosti bílkovin člověka. Mezi 25. až 30. rokem se jeho tvorba začíná snižovat a deficit se projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, pigmentací kůže, lámavými a řídnoucími vlasy, křehkými nehty… 

U žen po menopauze nastává následně mnohem rychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Kolagen se nachází v kůži hned v několika formách. Především ve formě vláken tvoři tzv. membránu ve vrstvě příslušné kůže.

Membrána, jinak řečeno mezivrstva vaziva, je tvořena především z kolagenových vláken typu I. a III. a vláken elastiny. Kolagen typu IV. spolu s lamininem se nachází v bazálních blánách cév a bazálních blánách pokožky. Kolagen je vytvářen pomoci buněk fybrocitů a fibroblastů. Během stárnutí produkce kolagenu oslabuje.

Vrásky vznikají v místě, kde dochází k pokrčení povrchu pleti, a to buď následkem mimických pohybů, nebo gravitačních sil působících na části těla, zvláště na té, které nejsou propojené s kostrou, čili tvář a záhyby kůže na krku ap. Pokud je v místech, kde se kůže ohýbá příliš málo kolagenu, vrásky se prohlubují a upevňují. K rychlejšímu snížení kolagenu v těle přispívá i dehydratace, stres, těžká práce, pobyt na slunci, kouření, menopauza ap...

Kolagen FACE, BODY  a  HAIR & NAILS - živá, biologicky aktivní bílkovina, která se spojuje s vlákny lidských bílkovin, stimuluje produkci vlastního kolagenu, má silné omlazujíácí a regenerační účinky.

Vrásky - MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOST

 

 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.