STOP PUPÍNKŮM PO DEPILACI TŘÍSEL DO PLAVEK

Rada z praxe - ověřeno zákazníky i profesionály

Chloupky v tříslech v plavkové sezóně je problém většiny žen. Nejrychlejší způsob je žiletka, ale musí být úplně nová. Oblíbené jsou různé vosky, ty jsou více bolestivé. Ať už vybereme jakýkoliv způsob, často se nám v části pokožky „bikiny“ udělají nepříjemné a nevzhledné zánětlivé pupínky. Pokožka zde je velmi citlivá a náchylná k podráždění. A tak se po koupalištích a plážích prochází zahalené do lehkých šátků i ženy, které ještě včera chtěly svá tělo vystavit světu na obdiv.

Trápí vás po HOLENÍ, EPILACÍCH NEBO DEPILACÍCH TŘÍSEL, NOHOU A PODPAŽÍ ZÁNĚTLIVÉ PUPÍNKY?

MÁME PRO VÁS OVĚŘENÝ NÁVOD JAK JIM POMOCÍ ŽIVÉHO KOLAGENU PŘEDEJÍT.

Před holením nebo depilací pokožku důkladně umyjte (např. mycím gelem) a teplou vodou, která zjemní chloupky. Naneste ŽIVÝ KOLAGEN – je úplně jedno jaký druh – FACEBODY nebo nejlevnější Hair & Nails na vlasy a nehty, následně naneste pěnu na holení, nebo napěňte mycí kolagenový gel, proveďte holení nebo depilaci, opláchněte a na vlhkou pokožku ZNOVU naneste dostatečné množství živého kolagenu. Kolagen lehce vmasírujte. U velmi citlivé pokožky aplikaci kolagenu po jeho vstřebání ještě zopakujte. Vhodné tělové mléko nanášejte vždy až po kolagenu. Pokožka bude krásně hladká a co je důležité - bez pupínků.

Pokud se vám zdá, že pokožka v ošetřené části těla není tak elastická jako dříve, nanášejte si i tam malé množství kolagenu po sprchování nebo koupání. Při pravidelném denním používání kolagenu záhy zaznamenáte zpevnění a omlazení pokožky. Kolagen je hypoalergenní a je velmi snášen všemi druhy pokožky.

KOLAGEN JAKO BALZÁM PO HOLENÍ I DEPILACÍCH.

Omlazující a regenerační živý kolagen je neocenitelným pomocníkem na namáhanou mužskou pokožku po holení, zejména u manažerů, kteří se musí denně holit, případně ještě večer znovu přeholit. Stačí nanést 1 kapičku kolagenu na vlhkou pokožku bezprostředně po holení. Kolagen působí blahodárně jako balzám, pokožka nepálí, není citlivá, nedělají se pupínky, stahují se póry a zklidňují se i letité zánětlivé pupínky. Pleť se stává odolnější, pevnější, mladistvější s minimem vrásek.

Drobná říznutí méně krvácí a rychle se zacelí. Stejně účinně působí kolagen i po depilacích. Nanáší se na vlhkou pokožku před depilací a následně ihned po depilaci, čímž se účinně předchází tvorbě zánětlivých pupínků.   

TESTUJTE S NÁMI ŽIVÝ KOLAGEN

Máte i jinou zaručeně vyzkoušenou zkušenost s živým kolagenem? Napište nám Váš poznatek v Nezestárni.cz otestujeme a odměníme vás malým dárkem. 


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.