Našli jsme klíč ke zpomalení stárnutí - ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE

Máte ráno zmuchlaný obličej, oteklá víčka a unavené oči, trápí vás vrásky, bolí vás klouby, nechcete předčasně zestárnout? Vyzkoušejte živý kolagen nové generace, který představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organismu.

Stále větší pozornost si ve světě kolagenu, přírodní anti-age kosmetiky a kloubní výživy získává omlazující a regenerační ŽIVÝ KOLAGEN nové generace vyrobený speciální autorskou technologií Inventia – Triple Helix Formula (zachovávající si živou strukturu trojité šroubovice).

Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Působí jako ochranný štít, který bojuje proti vráskám, úbytku kolagenu a ztrátě pevnosti a hydratace. Stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní a dlouhodobě nastartuje omlazující a regenerační procesy.

To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Pro své omlazující a regenerační účinky se hydrát živého Přírodního kolagenu Inventia právem dostává do popředí zájmu předních odborníků.

Některým z nich jsem ho na základě osobní zkušenosti doporučil i já,“ říká přední plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc., kterému originální živý kolagen v červeném balení pomohl v 70 letech při regeneraci pojivové tkáně. Doslova říká, že nyní opět běhá a operuje jako před dvaceti lety.

Toto výjimečné kosmeceutikum s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem si i léta po uložení do skleněné lahvičky zachovává živou strukturu trojité šroubovice a nelze ho zaměňovat s běžně známými hydrolyzovanými kolageny.

Hydrát kolagenu vznikl po 14letém výzkumu a představuje jeden z největší objevů světové biochemie. „Někteří odborníci ho nazývají BÍLKOVINOU MLÁDÍ PRO TŘETÍ TISÍCILETÍ,“ říká Eva Sojková, zakladatelka kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz.

Minutová anti-age péče s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá

Přírodní kolagen Inventia FACE na obličej se nanáší na pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti - mladé, zralé, unavené, stárnoucí, stresované, suché, ale i problematické a citlivé. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty, je vhodný i pro alergiky.

Tento čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagenový gel viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Poradí si s kuřáckými vráskami, pomůže s váčky a kruhy pod očima a pigmentovými skvrnami.

V lyofilizované podobě tvoří hydrát živého kolagenu mimořádně účinnou látku kolagenových kapslí

INVITA SKIN BEAUTY pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla a zdravých vlasů a nehtů a INVITA ACTIVE - aktivní výživa pro klouby, vazy a šlachy. Zde je kolagen typu 2 obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Nejvyšší kvalitu dokládají 3 mezinárodní certifikáty kvality ISO.


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.