Rozhovor ÚSPĚŠNÉ ŽENY - Eva Sojková - pro TOP CLASS

Připravila: Karolína Steinbergerová

Tlukoucím srdcem NEZESTÁRNI.CZ je živý kolagen nové generace – klíč ke zpomalení stárnutí,  investice do budoucnosti, která se určitě vyplatí.

 • Jste známá tím, že spolupracujete s předním plastickým chirurgem doc. Měšťákem. Jak jste se s ním seznámila?
  Jsem jedna ze zástupu žen, kterým pan docent před více než 20 lety rozmluvil plastický zákrok. Nesměle jsem mu vysvětlovala důvody proč ho chci podstoupit a on se mě snažil přesvědčit, že žádný zákrok nepotřebuji, protože si tím své problémy nevyřeším. 

 • Pamatujete si, co Vám řekl?
  Vysvětlil mi, že jako člověk mám velké kvality, navíc jsem žena v nejlepších letech, s krásnou duší a krásnými vějířky kolem očí a pouze na mě záleží, jakým směrem se bude můj život ubírat. Zvedl mě nulové sebevědomí natolik, že jsem se rozhodla tuhle vnitřní sílu a energii předávat dál.

 • Mělo Vaše rozhodnutí něco společného se založením Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ?
  Určitě ano. Uvědomila jsem si, že někdy správná slova vyslovená v pravou chvíli mají nevyčíslitelnou hodnotu a dokáží s lidskou duší dělat hotové zázraky. 

 • Jde tedy o klub, který léčí duši, ale i tělo?
  Částečně ano. Je to také důvod, proč v rámci zkušebních programů vyhledávám pro sebe i své klienty ty nejúčinnější způsoby, jak přirozeným způsobem oddálit nevyhnutelný proces stárnutí a uchovat si zdraví, krásu a vitalitu do pozdního věku. Mám mnoho klientů, kteří se k nám vracejí 10, 15 dokonce i 20 let a oni ví, že bych nikdy jejich důvěru nezklamala.

 • To musí být náročné, jak "dobíjíte baterky"?
  Někdy to je hodně náročné, ale naučila jsem se z výsledků našich klientů zpětně načerpávat energii a radost. Navíc jsem energeticky pozitivně nabitá, když strávím víkend na chatě se svým pejskem, bez emailu a mobilu. Je to pro mě duševní očista a připadám si volná a spokojená jako v ráji.

 • Kdo Vám je největší oporou v rodinné firmě?
  Rozhodně to je můj syn Marek. Má neuvěřitelný dar empatie a obrovskou trpělivost s klienty. Stává se hnacím motorem a postupně přebírá nelehké otěže odpovědnosti a budoucnosti firmy.

 • Máte slabost pro luxus? Dopřáváte si něco výjimečného, za co nelitujete utratit peníze?
  Po tatínkovi mám v genech slabost pro rychlé motorky a „staré“ Ameriky. A po mně ji zdědil i můj syn. Takovým splněným snem se po 4 letech renovace stala krásná zlatá Corvette z r. 1969, která získala i několik ocenění. Myslím, že i toto je investice do budoucnosti, která se určitě vyplatí. Navíc člověk jezdí na srazy veteránů, kde poznává podobné nadšence a získává nové přátele.

nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.