HUBNĚTE DO KRÁSY A KONDICE S ŽIVÝM KOLAGENEM NOVÉ GENERACE

S novým rokem přichází i nová předsevzetí. Nejčastější je odhodlání ZHUBNOUT. Ale jak si zachovat elasticitu kůže i při větším váhovém úbytku, pokud už máme svůj věk?

O odpověď jsme požádali Evu Sojkovou (*1954) - zakladatelku poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz

Ano, zhubnout se dá do krásné a pevné pokožky s minimem povislé kůže v každém věku.

Určitě to všichni známe. Když jsme se pokoušeli zhubnout v nějakých 18. až 25. letech, bylo to mnohem snazší. Kůže se i při větším váhovém úbytku vrátila do původního stavu a my jsme byli okouzleni z krásné postavy. Naše kůže měla v té době dostatek kolagenu a elastinu a rychle se vrátila do původního stavu.

Bohužel s přibývajícím věkem a stresem se nám snižuje kvalita a množství tělesného kolagenu a elastinu. U žen v menopauze se téměř nevytváří. Proto bývá velkým rozčarováním, když se rozhodneme zhubnout po porodu nebo kolem 30–45 let. I když dodržujeme pravidla dietního programu a zdravého životního stylu, hodně zhubneme, radost se ve většině případů nekoná. Naopak přijde jedno velké zklamání. U žen ve věku 50–60 let a více dochází až k fatálnímu zklamání.

Tím, že se nám snižuje tvorba vlastního kolagenu, snižuje se i elasticita kůže. Ta začíná být povislá a když zhubneme na vytouženou váhu, nemusíme být se svou postavou spokojeni. Stále častěji se na mě obracejí klienti, kteří po větším váhovém úbytku hledají pomoc. Kontury obličeje mají povislé, prohloubily se vrásky, na podbradku visí kůže, dekolt je ochablý, prsa si mohou rolovat do podprsenky, na pažích plandá kůže a o přebytečné kůži na břiše a nad koleny ani nemluvím.

Je to o to smutnější, protože žijeme v době, kdy se dá za pomoci různých diet a kvalifikovaných dietologů zhubnout do krásné pokožky s minimem povislé kůže a zbytečných vrásek. Stačí podpořit své tělo při hubnoucím programu stimulačními procesy pomocí hydrátu živého kolagenu nové generace, a to i v případě, že by to mělo být „last minute“, protože nikdy není pozdě začít. A lepší je začít pozdě než později a později než nikdy.

To samozřejmě platí nejen pro ženy, ale i pro muže.

Živý kolagen nové generace s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem vznikl po 14letém výzkumu a doslova přepsal historické dějiny tradiční výroby hydrolyzovaných kolagenů, když nastartoval výrobu hydrátu kolagenu technologií Triple Helix Formula. „Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace ", říká významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc.
Hydrát kolagenu má vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Pokožce, vlasům, nehtům i pojivovým tkáním navrací potřebnou pružnost a elasticitu. Přední odborníci ho nazývají BÍLKOVINOU MLÁDÍ PRO TŘETÍ TISÍCILETÍ.

Metodou Triple Helix Formula se podařilo vědcům INVENTIA® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi špičku v segmentu anti-age přípravků.

Některé věci by měli být v souladu, proto je důležité vědět, že není kolagen jako kolagen

Léta se zabývám účinky různých kolagenů a spolupracuji s předními odborníky. I oni byli fascinováni, když jsem jim vysvětlila průběh „ZROZENÍ ZÁZRAKU JMÉNEM ŽIVÝ KOLAGEN“.

Posuďte sami – hydrolyzované kolageny se vyrábí z kostí, kůží a pojivových tkání dobytka nebo z odřezků při zpracování sladkovodních a mořských ryb. Tato nejlevnější surovina se mletím a drcením homogenizuje na pastu, zbavuje přebytečného tuku a nečistot a zpracovává se procesem hydrolýzy, případně enzymatického štěpení.

Jinak je tomu u hydrátu kolagenu. Pouhá vstupní surovina má cenu zlata a její získání je velmi náročné.>

Exkluzivní, přírodní kolagen i bílkovinový komplex kolagenových kapslí řady Invita se vyrábí z ručně opracovaných kůží sladkovodní ryby tolstolobika. Chová se v kontrolovaném chovu v eko prostředí a eko rybnících, které patří mezi jedny z nejlepších v rámci EU. Je krmen speciální nízkotučnou a vegetariánskou stravou bez živočišných bílkovin. To zaručuje vysokou čistotu a kvalitu kolagenu v kůžích s minimem tuku, čímž se eliminuje ohrožení velmi citlivé, živé struktury kolagenu. Potom následuje další zdlouhavý a nákladný proces nutný k tomu, aby se už v zárodku nezničila křehká struktura trojité šroubovice.

Proto se na rozdíl od jiných kolagenů nepoužívají k výrobě hydrátu kolagenu levné odpadní suroviny vznikající při zpracování ryb - např. šupiny, ploutve, hlavy, kosti, tuk... Naopak každá kůže je ručně očištěna, zbavena šupin, ploutví a dalších nečistot. Všechny kůže prochází laboratorní kontrolou tří na sobě nezávislých laboratoří na výskyt těžkých kovů a toxických látek. Pokud by se v kůžích vyskytla sebemenší částečka těžkých kovů, došlo by při zpracování nativního hydrátu přírodního kolagenu k zahubení živé struktury trojité šroubovice (to je také důvod, proč se kolagenový hydrát nedá nevyrábět z kůží mořských ryb).
Všechny prověřené kůže se ručně nařežou na úzké proužky a třídí podle pigmentace (světlá, tmavší, nejtmavší).

Pak následuje další, nejnáročnější a žádným strojem nezastupitelná ruční práce. Z každého proužku kůže se opatrně skleněnými nástroji odstraní tuková vrstva pod kterou se obnaží aktivní fibroblasty – buňky rodící kolagen. Ty se v největší rychlosti vkládají do skleněných baněk s přírodní kyselinou mléčnou, kde probíhá šetrný a velmi náročný proces zrodu živého, nativního a skutečně přírodního, biologicky aktivního, čistého kolagenu. Zpracovává se za nejpřísnějších podmínek certifikace GMP speciální technologií Triple Helix Formula. Takto hydratovaný kolagen je ve třířadé formě a udržuje si seskupení 3-helisy. Následně se tento kolagenový klenot filtruje a stáčí podle pigmentace do skleněných lahviček. Světlý FACE na omlazení obličeje, tmavší BODY na zpevnění těla a nejtmavší na vlasy a nehty. Je tak čistý, jak nejčistější kolagen může být. Pochází z čistého lůna přírody, tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní - je hypoalergenní, bez parabenů a jiných konzervantů.

A právě z tohoto čistého, biologicky aktivního hydrátu kolagenu se zpracovává procesem lyofilizace sypký prášek, který tvoří základní a mimořádně účinnou látku kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY a INVITA ACTIVE s vysokou vstřebatelností mikropeptidů.

Výživový poradci se v poslední době stále více zajímají o význam tohoto kolagenu nejen při sportu, ale i při snižování nadváhy právě tímto komplexem z volných aminokyselin, při kterém se nehubne jen ze svalů, ale i z tuků. Navíc si tělo udrží po celou dobu energii a chuť k pohybu, který se často ztrácí při nízkokalorické dietě. Pochvalují si, že při této suplementaci bývá ve většině případů vzhled pokožky i hybnost kloubů během hubnutí dokonce lepší než před zahájením programu.

Minutová anti-age péče s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá.

Vyzkoušejte exkluzivní přírodní kolagen Inventia FACE, který je speciálně vyvinutý na omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku, dekoltu i na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí i stresované. Viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Nanáší se na pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. V nabídce 50,100 a 200 ml.

Chcete se cítit a vypadat dobře? Plánujete i zhubnout?

Podpořte kolagenové stimulační procesy vnitřním používáním doplňku stravy Invita Skin Beauty Plus Q10, kde je nově téměř o 100 % více lyofilizovaného kolagenu pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla a zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny. Bonus navíc je, že obsahuje mořské řasy, které mají příznivý vliv na buněčný metabolismus a proces štěpení tuků.

Objevte i vy blahodárné účinky živého kolagenu a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

 Článek o živém kolagenu od NEZESTÁRNI.CZ vyšel také v dalších časopisech:

Chystáte se v letošním roce zhubnout bez ochablé pleti a povislé kůže? Dopřejte si k živému kolagenu i Dynamické zeštíhlující sérum.

Určitě s ním zázračně nezhubnete, ale pomůže vám i při větším váhovém úbytku zpevnit ochabující podbradek a povadlý dekolt. Seznamte se s příběhem paní Hanky (ročník 1960), která za vydatné pomoci živého kolagenu FACE na obličej, INVITY SKIN BEAUTY a samozřejmě i silné vůle zhubla do krásy a kondice 30 kg bez ochablé a povislé kůže. Její skutečný příběh si můžete přečíst ZDE - pod č.192 "Zhubla jsem 30 kg a díky živému kolagenu nevypadám jako stařena" - Možná i pro vás bude velkou inspirací :-)


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.