Do 14. 2. poštovné v ČR a SR ZDARMA + výhodné valentýnské dárky

 

 
 

 

E-shop    |     Výhodné balíčky      |     Recenze     |     Napsali o nás

 
 

Milí klienti,

u příležitosti svátku svatého Valentýna jsme pro vás připravili tipy na dárky, které potěší srdce každé ženy. A pokud víte, že u vás doma "dárek nehrozí", proč si neudělat radost a po tak náročném období obdarovat sama sebe. Vždyť vaše pleť i tělo si určitě zaslouží výjimečnou péči stejně tak jako vy :-)

NÁŠ DÁREK PRO VÁS  JE, ŽE ZAPLATÍME POŠTOVNÉ ZA VÁS

Na objednávky od 1150 Kč (46 EUR) přijeté od 7. do 14.2. máte POŠTOVNÉ v ČR a SR ZDARMA  :-) 

Objednat kolagen >>
 

Omlazující balíček - Živý kolagen, bublinková maska a živá voda

Nechte se opečovávat balíčkem snů s živým kolagenem Face a pobavit své smysli bublinkovou maskou s aktivním kyslíkem, který na pleti lehce polehtává. Je to nejlepší omlazení a relax, který si můžete dopřát po náročném dni a nejen na Valentýna vypadat mladší a krásnější.

Ten se mi líbí >>

Dračí balíček - pro péči o omlazení pleti a citlivého očního okolí

Dopřejte své pleti magické spojení omlazující a regenerační síly "Dračího" kolagenu a naopak sametové jemnosti a lehkosti hypoalergenního očního elixíru s živým kolagenem... balíček, který si zamilujete a vaše pleť vám poděkuje při každém pohledu do zrcadla...

Ten chci >>

2+1 ZDARMA
Ochranný balzám a posilující LESK na rty s živým kolagenem

Pro zdravé, krásné, plné a hedvábně jemné rty, které přímo vybízí k valentýnskému políbení...
Chrání rty dospělých i dětí před škodlivými vlivy zimního počasí a brání jejich popraskání a šupinatění i při pobytu na horách.

To je ono >>

2+1 ZDARMA Intenzivní ochranný a regenerační KRÉM NA RUCE s živým kolagenem

Pro ruce, které  potřebují  výjimečnou péči, viditelné omlazení a regeneraci... nemastí, nelepí, chrání ruce před popraskáním vlivem větru, mrazu i častém mytí rukou a používání dezinfekcí. Neocenitelný při pobytu na horách.

To mě zajímá >>

Výhodný balíček 3+3 JEDNORÁZOVÉ ZLATÉ MASKY s ŽIVÝM KOLAGENEM

Vychutnejte si luxus zlata a přepych omlazení a detoxikace pleti jako Kleopatra. Dopřejte si  dokonalé hýčkání s maskou, která, v sobě ukrývá mikro částečky 99,9% čistého ryzího zlata. 

Omlazující a zpevňující maska vyniká i svými ochrannými a detoxikačními účinky, které v předjarním čase oceníte nejvíce.

Hurá do detoxikace a omlazení >>

3 měsíční výhodný balíček - Intenzivní KOLAGENOVÁ KÚRA INVITA SKIN BEAUTY

Podpořte denní rituál omlazující péče o pleť a celé tělo i s živým kolagenem v kaplsích pro intenzivní výživu a udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, ohebných kloubů a zdravých vlasů a nehtů. Plánujete cestu na hory - pak vám vaše klouby určitě poděkují i při zvýšené námaze a lyžování.

To mi právě dochází >>
 

 

 

ZAJÍMAJÍ VÁS VŠECHNY VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU AŽ 43% 

Chci se podívat >>

Přejeme příjemné dny plné zdraví a dobré nálady :-)
Eva Sojková a Marek Sojka, DiS. ml. ♥

 

 

facebook
instagram

NEZESTÁRNI s.r.o.
Karla Tomana 823, 27204 Kladno 4
tel. +420 775 373 379

 

+420 775 373 379 info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.