Chceš zdarma Živou vodu – omlazující sprej s živým kolagenem? Tak 14.2. vyfoť obrazovku a můžeš se těšit na VALENTÝNSKÝ DÁREK od NEZESTÁRNI.CZ.

Home > newsletter > Chceš zdarma Živou vodu – omlazující sprej s živým kolagenem? Tak 14.2. vyfoť obrazovku a můžeš se těšit na VALENTÝNSKÝ DÁREK od NEZESTÁRNI.CZ.

Chceš zdarma Živou vodu – omlazující sprej s živým kolagenem?

Tak 14.2. vyfoť obrazovku a můžeš se těšit na VALENTÝNSKÝ DÁREK od NEZESTÁRNI.CZ.

NEPŘEHLÉDNI - i letos můžeš vyhrát ZDARMA živý kolagen ve VALENTÝNSKÉM SPECIÁLU - TV NOVA - ŽIVOT VE HVĚZDÁCH

Nezapomeň se dívat 14. 2. od 21:40 hodin.

Můžeš soutěžit s TV NOVA a vyhrát dárkový balíček v hodnotě 3.739 Kč.
 

Pokud nevyhraješ s TV NOVA nezoufej :-)

S námi vyhraje úplně každý – ZDARMA Živou vodu 
nebo Posilující lesk na rty s push up efektem.

 

Stačí vyfotit v průběhu vysílání obrazovku s našimi produkty a fotografii vložit na svůj Facebook s textem "Soutěžím s TV NOVA a NEZESTÁRNI.CZ o živý kolagen nové generace".

 
Úplně každý, kdo nám pošle na soutěžní e-mail soutez(zavináč)nezestarni.cz s předmětem "FOTO NA FB" odkaz na svůj profil s fotografií a napíše jméno, příjmení, telefon a adresu, obdrží od nás KRÁSNÝ VALENÝNSKÝ DÁREK ZDARMA :-)
 
 
Akce končí druhý den 15.2. úderem půl noci :-)

Do 14ti dnů obdrží každý svůj dárek na adresu uvedenou v e-mailu. V balíčku zašleme buď Živou vodu - omlazující sprej s živým kolagenem a kyselinou hyaluronovou nebo Posilující lesk na rty s push up efektem s živým kolagenem. Druh dárku budeme zasílat podle aktuálního stavu zásob.

Pravidla zde.

Přejeme krásného Valentýna a sejdeme se
u Života ve hvězdách… :-)

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:

Přihlaste se ať vám už nic neunikne z Nezestárni.cz

PŘIHLÁSIT


Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379

PORADENSKÁ  INFOLINKA
775 373 379 

Pošlete SMS nebo nás prozvoňte.
ZAVOLÁME VÁM.

KONTAKT

 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.