BioEpil - 400 g

Depilační cukrová pasta Bioepil obsahuje pečující bylinné extrakty pro snadné a šetrné odstranění nežádoucích chloupků. Její harmonické složení je ideální pro depilaci nohou, horního rtu a také citlivých partií jako jsou podpaží a třísla. Hodí se pro ženy
Více informací
275 Kč 309 Kč
% Nákupem ušetříte 34 Kč (11%)
-+
Dostupnost:
skladem ihned k odběru

Termín dodání:
1-3 pracovní dny

Chcete nakupovat se slevou? Přihlašte se nebo se nově zaregistrujte.
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
 • Popis
 • Recenze (0)
 • Související zboží

PURITY VISION BioEpil 400 g

Depilační cukrová pasta Bioepil obsahuje pečující bylinné extrakty pro snadné a šetrné odstranění nežádoucích chloupků. Její harmonické složení je ideální pro depilaci nohou, horního rtu a také citlivých partií jako jsou podpaží a třísla. Hodí se pro ženy i muže.
Mezi její další výhody patří dlouhotrvající účinnost, čisté složení bez syntetických látek, jemná depilace nezpůsobující výrazné zarudnutí pokožky a rychlé použití. Po depilaci se můžete těšit z dokonale hladké pokožky až po dobu několika týdnů.

KLÍČOVÉ INGEDIENCE

BioEpil obsahuje speciální recepturu s jedinečnou kombinací himalájské vody a vonných bylin, které chrání a pečují o pokožku. Díky tomu můžete provést depilaci čistě přírodní cestou.

Bio Růžová voda PURITY VISION® zklidňuje pokožku a dodává jí potřebnou hydrataci.
Čajovníkový olej čili tea tree napomáhá hloubkové hydrataci pokožky a jemně o ni pečuje.
Heřmánkový olej mírní zčervenání způsobené depilací a napomáhá regeneraci pokožky.
Pramenitá voda z Himalájí dodává pokožce řadu minerálních látek.

 

Podrobný návod BioEpil & Tipy a triky

1. Než začnete

 • Pokud se pravidelně holíte, nechte chloupky narůst minimálně 5mm.
 • Někdy je pokožka na nohou příliš suchá, v takovém případě je dobré 2 dny před depilací provést peeling či masáž lufou a vyživit pokožku tělovým mlékem. BioEpil pak lépe na pokožku přilne a snadněji se s ním pracuje.

2 . Příprava depilační pasty BioEpilBioepil

Depilační pastu BioEpil je potřeba zahřát přibližně na teplotu těla, tak aby byla na dotek teplá, ale nepálila, konzistence podobná žvýkačce či tužšímu medu.

Jak pastu nahřát:

 • Vodní lázeň: většinou postačí horká voda z kohoutku napuštěná v umyvadle. Pro urychlení můžete nahřát v malém hrnci vodu až na cca 90 oC a nechat pastu několik minut nahřát. Podle teploty vody je odvozena délka nahřívání samotného BioEpilu. BioEpil do horné vody ponořte pod okraj bílého víčka.
 • Mikrovlnná trouba: BioEpil stačí vložit na 8 sekund.
 • Rozpracování v rukou: za teplého počasí je možné BioEpil několikrát promnout v prstech tak, aby změkl a lehce se s ním pracovalo.

3. Aplikace

 • Pokožku očistěte, nejlépe umyjte mýdlem či sprchovým gelem, aby nebyla mastná a velmi důkladně osušte.
 • Speciální TIP: Při nanášení depilační pasty je důležité, aby pokožka byla opravdu suchá, proto depilaci usnadní nanesení pudru (třeba dětský zásyp) na depilované části.
 • Z kelímku odeberte, např. dřevěnou špachtlí nebo lžící, potřebné množství BioEpilu. Ze začátku pracujte s menším množstvím, stačí asi velikost vlašského ořechu.
 • Pastu konečky prstů nebo pomocí špachtle tahem s mírným tlakem naneste na depilované místo proti směru růstu chloupků.
 • BioEpil naneste v poměrně tenké vrstvě (2-3 mm).
 • Pro lepší přilnutí 3x přejeďte (jakoby vmasírujte) pastu ve směru proti růstu chloupků a dejte tak čas BioEpilu projit se s chloupky. Pokožku nemusíte vypínat jako při použití teplého vosku.
 • Při depilaci nepoužívejte celou dlaň, stačí konečky prstů či plocha špachtle.
 • Prudce trhněte ve směru růstu chloupků, jako při bezbolestném odstraňování náplasti. Trhněte co nejrychleji a co nejvíce rovnoběžně s povrchem pokožky. Netahejte jakoby směrem nahoru. Nanesenou pastu není nutné strhnout najednou, ale postupně po částech.
 • Rychlým strhnutím cukrové pasty (vždy ve směru růstu) se chloupky vytrhávají i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě.
 • Postup opakujte, dokud je depilované místo zcela bez chloupků, odebrané množství pasty můžete použít opakovaně na jiné části těla (pastu vyměňte, až se bude trhat a změní barvu).
 • Největší tajemství je v samotném pohybu ruky, musí to být škubnutí po směru růstu chloupků, ne tahání.
 • TIP: Pokud se Vám špatně pracuje se špachtlí nebo jen s prsty, vyzkoušejte obyčejný příborový nůž, třeba je pro vás ta nejlepší varianta
 • Začněte s depilací nohou, kde pokožka není tolik citlivá.

4 . Následná péče

 • Zbytky pasty snadno smyjete vlažnou vodou.
 • I když je depilace s BioEpilem šetrná, může být pokožka mírně podrážděná a zaslouží si trochu pozornosti a péče.
 • Na pokožku nastříkejte buď čistou Růžovou vodu PURITY VISION®, nebo naneste čistý aloe vera gel či alva Regenerační sprej.
 • Po chvilce dopřejte pokožce výživu a hydrataci, doporučujeme BIO Kokosový olej PURITY VISION® nebo například přírodní lavera Tělové mléko BIO levandule-BIO aloe vera z řady Body SPA.
 • Proti zarůstání chloupků: Je dobré provádět peeling 1-2x týdně a pravidelně používat tělové mléko, aby pokožka nebyla suchá.

5. Co dělat, když to nejde?

 • Pasta strhne jen málo chloupků. Možné důvody: 1. Pasta je málo zahřátá. 2. Pasta dostatečně neprolnuta s chloupky, zkuste ji více „vmasírovat“ tahem do pokožky a počkat několik sekund. 3. Pokožka je vlhká (stačí, aby se potili ruce nebo depilované místo). 4. Pokožka je mastná – umyjte ji mýdlem či sprchovým gelem a řádně osušte.
 • Pasta sjíždí a není lepivá, nepřilne k pokožce. Možné důvody: 1. Vlhká nebo zpocená pokožka či ruce. 2. Pokožka je mastná – umyjte ji mýdlem či sprchovým gelem a řádně osušte.
 • Nanášení pasty je bolestivé. Možné důvody: Pasta je příliš tuhá – nahřejte ji.
 • Pasta se trhá. Možné důvody: Pravděpodobně ji používá již dlouho a je v ní příliš chloupků či zbytků z pokožky.
 • Pasta nejde strhnout: Pasta může být moc nahřátá nebo ji špatně strháváte. Buď chvíli počkejte, než pasta bude tužší, nebo využijte jiné techniky: Cukrovou depilaci naneste v tenké vrstvě (třeba pomocí příborového nože) po směru růstu chloupků. Přiložte bavlněný pruh látky (stačí i kus prostěradla, utěrky či kapesníku), několikrát přejeďte rukou a pak prudce strhněte PROTI směru růstu chloupků.
 • Nestresujte se ;-), pokožka nebo ruce se začnou potit, zvedne se tělesná teplota a pasta se může začít lepit na ruce.

Doporučení NEZESTÁRNI.CZ

Pro dokonale hladkou pokožku bez pupínků, naneste na depilovaná místa nebo i celé tělo Živý kolagen Přírodní kolagen BODY na tělo INVENTIA®, hydrataci celého těla doplní Ultra-zvlhčující kolagenový tělový balzám.
Hlavně to nevzdávejte, chce to jen cvik a trpělivost. Výsledek stojí za to!

CERTIFIKÁTY

Certifikace, které ručí za tu nejvyšší kvalitu produktu: 

CPK
CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika zaručuje, že obsah složek v produktu je minimálně z 85 % přírodního původu.
V PURITY VISION® jsme hranici posunuli ještě dál. Naším cílem je, aby takto označené produkty vlastní výroby obsahovaly alespoň 95 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN
Certifikát udělovaný společností PETA zajišťuje, že žádný z našich produktů nebyl testován na zvířatech, a také neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.).
PURITY VISION® si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

 

Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)
Recenze pro -

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.

.
Související zboží

Dotaz na prodejce

security picturesecurity picture

Odeslat odkaz známému

security picturesecurity picture

nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.