MADAMe Menopause 120 kapaslí

Přírodní přípravek MADAMe menopause byl navržen tak, aby pomohl ženám zvládat změny v těle, ke kterým dochází v období přeskakování pravidelnosti menstruačního krvácení – perimenopauzy i v období po vymizení menstruace – postmenopauze...
Více informací
449 Kč 509 Kč
% Nákupem ušetříte 60 Kč (11.8%)
-+
Dostupnost:
skladem ihned k odběru

Termín dodání:
1 - 3 pracovní dny

Chcete nakupovat se slevou? Přihlašte se nebo se nově zaregistrujte.
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
  • Popis
  • Recenze (0)
  • Související zboží

Biomin MADAMe menopause - 120 kapslí

Přírodní přípravek MADAMe menopause byl navržen tak, aby pomohl ženám zvládat změny v těle, ke kterým dochází v období přeskakování pravidelnosti menstruačního krvácení – perimenopauzy i v období po vymizení menstruace – postmenopauze.

I když je toto období fyziologické a dochází v důsledku poklesu ženských pohlavních hormonů, je spojeno s řadou nepříjemných příznaků, jako jsou návaly horka a noční pocení, změny nálady, přecitlivělost, úzkost až deprese, poruchy spánku, dramatický pokles kostní hmoty vedoucí k osteoporóze, zvýšení krevního tlaku, hladiny cholestorolu a mnoho dalších.

Obsahuje rostlinné estrogeny z jetele a sóji. Účinek fytoestrogenů na estrogenové receptory vysvětluje jejich roli při snižování menopauzálních příznaků. 

Hlavní účinné složky

Extrakt z červeného jetele
Extrakt z červeného jetele je zdrojem fytoestrogenů a pomáhá udržovat pohodlí během menopauzy. Pomáhá ženám zvládat příznaky menopauzy, jako jsou návaly horka, pocení a podrážděnost u peri a postmenopauzálních žen.

Maca
Maca snižuje psychologické příznaky, včetně úzkosti a deprese, a snižuje míru sexuální dysfunkce u postmenopauzálních žen, nezávisle na estrogenní a androgenní aktivitě.

Baicalin
Baicalin má hepatoprotektivní, antioxidační, antipylipidemické, antilipogenní, antiobézní, protizánětlivé a antidiabetické účinky a je účinný při léčbě obezity, inzulínové rezistence a nealkoholického ztučnění jater a dyslipidémie. Kyselina pantothenová přispívá ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.

Hořčík
Hořčík přispívá ke snížení vyčerpání a vyčerpání, přispívá ke zdravé duševní výkonnosti.

Biotin
Biotin přispívá k udržení zdravých vlasů a pokožky, ke správnému metabolismu makroživin a k udržení zdravých sliznic.

Vitamin D a K2
Vitamin D, K2 a hořčík přispívají k udržení zdravých kostí a zubů a udržení správné funkce svalů.

Složení 

1 kapsle obsahuje: Jetel červený extrakt 250 mg, Sójový extrakt 100 mg, Baicalin 150 mg, Maca extrakt 50 mg, Griffonia simplicifolia 25 mg, Vitamin B5 10

Výživové hodnoty - tabulka 

Výživové  hodnoty

 v 1 kapsli / ve 2 kapslích tj. v jedné denní dávce

% RHP

Jetel luční, extrakt (Trifolium pratense) 250 / 500 mg -
Sója luštinatá extrakt (Glycine max) 100 / 200 mg -
Baialin (Scutellaria baicalensis) 150 / 300 mg -
Maca peruánská extrakt 10:1 (Lepidium meyenii) 50 / 100 mg -
Griffonia simplicifolia 25 / 50 mg -
 Vitamin B5 (pantotenát vápenatý) 10 / 20 mg 333 %
Vitamin D3 (cholekalciferol) 1000 / 2000 IU 1000 %
Vitamin B7 (D-biotín) 75 / 150 mcg 300 %
Vitamin K2 (menachinón MK7) 30 /60 mcg 80 %
Hořčík (Aquamin TG) 30 / 60 mg 16 %

RHP - referenční hodnota příjmu

Dávkování

1-2 kapsli denně, nejlépe před jídlem. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Přípravek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Stanovené doporučené denní dávkování se nesmí překročit. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. 

O značce Biomin

Biomin je značka čistě přírodních doplňků stravy s garantovaným obsahem účinných látek nejvyšší kvality. Zdrojem vápníku jsou české vaječné skořápky. Všechny jejich vitaminové a minerální doplňky stravy vyrábí z čistě přírodních zdrojů bez obsahu barviv a konzervačních látek. Neobsahují cukr, lepek, laktózu a proto je mohou užívat diabetici, lidé s potravinovými intolerancemi a ocení je i vegani a vegetariáni.

Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)
Recenze pro -

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.

.

Dotaz na prodejce

security picturesecurity picture

Odeslat odkaz známému

security picturesecurity picture

nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.