Balíček - Invita Active + Invita Skin Beauty a vitamin C PLUS - balíček obsahuje 3 produkty:

Invita Active, Invita Skin Beauty plus CoQ10 a vitamin C PLUS ve výhodném balíčku
Více informací
3 450 Kč 4 030 Kč
% Nákupem ušetříte 580 Kč (14.4%)
-+
Dostupnost:
skladem ihned k odběru

Termín dodání:
1-3 dny

Chcete nakupovat se slevou? Přihlašte se nebo se nově zaregistrujte.
Pro tuto položku, nejsou žádné množstevní slevy.
 • Popis
 • Způsob použití
 • Recenze (0)
 • Související zboží

Balíček Invita ACTIVE + Invita SKIN BEAUTY a vitamin C PLUS - balíček obsahuje 3 produkty:  

 

1 – INVITA ACTIVE - INVITA ACTIVE - lyofilizovaný hydrát ´´živého´´ kolagenu, žraločí chrupavka, chondroitin, glukosamin, kyselina boswellová a hyaluronová 60 kapslí


Radujte se znovu z aktivního pohybu a užívejte si ho plnými doušky v každém věku. Navraťte svému tělu a kloubům pružnost, ohebnost a vitalitu.

Nová generace kloubní výživy - kolagenové kapsle INVITA ACTIVE navazuje ve světové premiéře na mimořádný úspěch a účinky kolagenových kapslí INVITA SKIN BEAUTY.
Doplněk stravy INVITA ACTIVE je aktivní podporou pro klouby, vazy a šlachy k udržení kondice. Obsahuje 4 synergicky působící složky: lyofilizovaný hydrát rybího kolagenu třetího řádu se stavbou řetězců alfa 1 a alfa 2 - Přírodní kolagen Inventia® se žraločí chrupavkou a chondroitinem, dále glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Inovativní lyofilizovaný kolagen obsahuje 80 mg přírodního rybího kolagenu v denní dávce. Je získáván unikátní autorskou technologií hydratace – Triple Helix Formula společnosti Inventia PT (celosvětově uznávaný objev hydrátu tropokolagenu – kolagenu zachovávajícího si cenné struktury trojitých šroubovic, které jsou přirozené pouze pro živé organismy). Tento kolagen se žraločí chrupavkou je zdrojem kolagenu II. typu a chondroitinu vyskytujících se v kloubních chrupavkách.

I ostatní biologicky aktivní látky obsažené v INVITĚ ACTIVE jsou přítomné v kloubních chrupavkách i součástí synoviální tekutiny. Velmi důležitou roli v kloubní chrupavce hraje glukosamin, který je obsažen v doplňku stravy INVITA ACTIVE v přírodní formě jako sulfát. Holistické působení je podpořeno kyselinou hyaluronovou, která je funkční složkou vazivové tkáně zajišťující pohyblivost prvků muskuloskeletálního (kloubně-svalového) systému. Poslední složkou je výtažek z kadidlovníku Boswellia Serrata – kyselina boswellová, která přispívá k udržení pružnosti kloubních chrupavek.

Synoviální tekutina má v lidském těle 3 hlavní funkce: výživu bezcévných kloubních chrupavek (disků a menisků), udržení a zvýšení pružnosti chrupavek (tlumení nárazů), snížení tření a opotřebení kloubních chrupavek. Proto je INVITA ACTIVE velmi vhodnou a účinnou formou vnitřní výživy. Kapsle HPMC (hydroxypropylmethylcellulose) výhradně rostlinného původu, nebělené vhodné i pro vegetariány a vegany.  Neobsahují lepek, škroby ani konzervanty – nově nahradily želatinové kapsle bělené oxidem titaničitým.

Komu je INVITA ACTIVE určena

 • lidem, kteří si chtějí udržet v dobré kondici pružné a odolné klouby, kloubní chrupavky a vazy
 • aktivním lidem se zvýšenou potřebou bílkovin při sportu výkonnostním i rekreačním, při tanci, tréninku a při budování svalové hmoty
 • lidem, kteří zatěžují klouby dlouhodobým stáním nebo při těžké fyzické práci (tahání břemen apod.)
 • dospívající a sportující mládeži v době růstu
 • lidem, kteří si chtějí udržet pevnou a pružnou pokožku bez projevů ochabnutí, celulitidy a vzniku nových strií
 • aktivním lidem, kteří navštěvují wellness, fitness, spa, solária…
 • lidem, kteří plánují snižování nadváhy a v období rekonvalescence
 • lidem s nedostatkem kolagenu ve stravě a pro kuřáky
 • lidem s pohybovými potížemi a s příznaky stárnutí způsobenými deficitem kolagenu
 • seniorům, ženám v menopauze a starším, fyzicky aktivním lidem

Aktivní složky, výživové hodnoty a způsob použití

více ZDE>>>

2 – INVITA SKIN BEAUTY PLUS CoQ10 - INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 - nově - téměř o 100% více lyofilizovaného hydrátu ´´živého´´ kolagenu 60 kapslí


Podpořte denní rituál omlazující péče o pleť s živým kolagenem i o vnitřní intenzivní výživu pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla a zdravých vlasů a nehtů.

Bioaktivní doplněk stravy Invita Skin Beauty plus CoQ10 – kolagen nové generace v kapslích s jedinečným složením pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, ohebných kloubů a zdravých vlasů a nehtů. Reprezentuje zcela nový přístup v péči o pokožku a pojivové tkáně lidského těla.
Je zaměřen na podporu a obnovu vlastních funkčních mechanizmů kůže a pojivových tkání, kde působí na příčinu, a ne na důsledek stárnutí.

Základ tvoří lyofilizovaný hydrát rybího kolagenu třetího řádu typu 1 se stavbou řetězců alfa 1 a alfa 2. Je získáván unikátní autorskou technologií Triple Helix Formula společnosti Inventia PT (celosvětově uznávaný objev hydrátu tropokolagenu – kolagenu zachovávající si cenné struktury trojitých šroubovic, které jsou přirozené pouze pro bílkoviny živých organizmů). 

Biologicky aktivní, lehce stravitelný kolagen obsažený v Invitě Skin Beauty plus CoQ10 působí jako širokospektrální buněčný aktivátor, který dokáže i v pokročilém věku obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cennou zásobu aminokyselin - nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin. Tuto zásobu využívají fibroblasty a chondrocyty – buňky, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen. Tím se v těle stimulují procesy vlastní tvorby kolagenu, ovšem za předpokladu, že tělo má pravidelný přísun vitaminu C, který hraje nezastupitelnou úlohu při obnově kolagenu.

Nově je kolagen v kapslích obohacen o vzácnou, přírodní formu biologicky aktivního koenzymu Q10.  Tato sloučenina podobná vitaminům se vyskytuje v lidském organismu, podílí se na tvorbě energie v každé živé buňce i na fungování celého organismu, zejména u orgánů s nejvyšší intenzitou látkové přeměny (srdce, játra, plíce, svaly a ledviny). Kolagen a koenzym Q10 tvoří mateřské spojení. S přibývajícím věkem a stresem jejich hladina v organismu klesá, a to se pak projevuje nejen na stavu naší pokožky, ale i kostí, kloubů a pojivových tkání, rovněž tento pokles hraje důležitou úlohu v kvalitě našich cév a určování cévního a biologického věku.

Invita Skin Beauty plus CoQ10 dále obsahuje mleté mikronizované mořské řasy a jód. Ten přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k normální činnosti štítné žlázy a nervové soustavy. Holistické působení je podpořeno přírodní formou biologicky aktivního vitaminu E (D-alfa-tokoferyl-acetát) v levotočivé formě získávaného ze zrníček sóji. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Všechny složky jsou v organické podobě, snadno vstřebatelné. Proto je typ tohoto kolagenu velmi vhodnou a účinnou formou vnitřní výživy za účelem doplňování běžné stravy do organizmu. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům, nehtům i pojivovým tkáním optimální stupeň výživy. Kapsle HPMC (hydroxypropylmethylcellulose) výhradně rostlinného původu, nebělené vhodné i pro vegetariány a vegany.  Neobsahují lepek, škroby ani konzervanty – nově nahradily želatinové kapsle bělené oxidem titaničitým.

Komu je INVITA SKIN BEAUTY určena

 • lidem dbajícím o krásu a zdravý vzhled
 • lidem, kteří si chtějí udržet pružné tělo, pevnou pokožku a pojivové tkáně, kvalitní vlasy a nehty
 • pro ženy a muže po 30. roce věku pro udržení mladistvého vzhledu
 • lidem, kteří jsou vystaveni dlouhodobému stresu, únavě, vyčerpání, psychické a fyzické zátěži
 • lidem s nedostatkem kolagenu ve stravě a pro kuřáky
 • dospívající a sportující mládeži v době růstu
 • lidem s příznaky stárnutí způsobenými deficitem kolagenu
 • ženám v menopauze pro lepší obnovu kolagenu a revitalizaci pokožky
 • všem seniorům pro doplnění chybějícího kolagenu
 • aktivním lidem se zvýšenou potřebou bílkovin při těžké fyzické zátěži, při sportu výkonnostním i rekreačním
 • při snižování nadváhy
 • lidem v období rekonvalescence po úrazech, operacích nebo plastických zákrocích
 • lidem se sklonem k celulitidě způsobené vlivem oslabené struktury pojivové tkáně - slabým nebo řídkým kolagenem

Aktivní složky, výživové hodnoty a způsob použití

více ZDE>>>

3 – C PLUS - ČISTÝ VITAMIN C PLUS - z plodů Šípkové růže, Aceroly, Goji (Kustovnice čínské), Momordiky - 2 měsíční balení 60 kapslí


Posilte svoji imunitu a podpořte syntézu kolagenu magickým spojení nejvzácnějších ingrediencí čistého vitaminu C. Bez chemie, tak jak ho stvořila příroda sama.

Doplněk stravy vitamin C PLUS v kapslích obsahuje 4 zcela přírodní, rostlinné zdroje čistého vitaminu C – plody šípkové růže, aceroly (barbadoské třešně), goji (kustovnice čínské) a momordiky. Vitamin C PLUS je biologicky aktivní a levotočivý. Neobsahuje kyselinu askorbovou vyrobenou syntetickou cestou, ani žádná zahušťovadla. Kapsle HPMC (hydroxypropylmethylcellulose) výhradně rostlinného původu, nebělené vhodné i pro vegetariány a vegany.  Neobsahují lepek, škroby ani konzervanty.

Čistý vitamin C PLUS byl vědci Inventia speciálně vyvinut k podpoře syntézy vlastního kolagenu v těle.
Synergické používání s „živým“ Přírodním kolagenem Inventia® – Triple Helix Formula nebo s kolagenovými kapslemi Invita Skin Beauty a Invita Active účinně podpoří holistické působení vitaminu C.
Užívání C PLUS je vhodné rovněž pro osoby s vysokým krevním tlakem, diabetiky, kuřáky nebo osoby vystavené velké psychické a fyzické zátěži.

Účinky

 • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a zubů
 • vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti
 • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a také zvyšuje vstřebávání železa
 • vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm - tyto pozitivní účinky se dostaví při denní spotřebě vitaminu C o 200 mg vyšší, než je referenční hodnota příjmu - RHP

Aktivní složky, výživové hodnoty a způsob použití

více ZDE>>>

INVENTIA® je držitelem těchto certifikátů:

ISO 9001:2015   |   ISO 22716:2007   |    ISO 22000:2018 

Milí zákazníci, po přihlášení na svůj účet můžete do této rubriky přidat svoji OSOBNÍ ZKUŠENOST nebo VLASTNÍ PŘÍBĚH k produktům, které jste si prokazatelně u nás zakoupili. Příspěvek uvidí v detailu produktu i ostatní zákazníci, kterým pomůžete při rozhodování. Děkujeme, že naše produkty hodnotíte. :-)
Recenze pro -

Zajímají vás pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí hodnocených produktů.

.

Doporučené dávkování

Invita Active - 2 kapsle denně v průběhu jídla nebo po jídle.
Invita Skin Beauty-  2 kapsle denně v průběhu jídla nebo po jídle. 
Vitamin C plus - 1 kapsle denně v průběhu jídla nebo po jídle. 
Určeno pro dospělé a děti od 14 let.

Související zboží

Dotaz na prodejce

security picturesecurity picture

Odeslat odkaz známému

security picturesecurity picture

nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.