TO MUSÍTE MÍT - HIT LETOŠNÍHO LÉTA „ŽIVÁ VODA“

 

Čím v létě udělat své pleti radost? Osvěžující sprchou a pečujícími přípravky, které dodají všechny potřebné látky. Sprej s živým kolagenem v sobě spojuje obojí.

OMLAZUJÍCÍ SPREJ S ŽIVÝM KOLAGENEM ZA MIMOŘÁDNOU CENU 339 Kč

Tento hydratační sprej na obličej a tělo s živým kolagenem, kyselinou hyaluronovou a výtažky ovoce noni je hypoalergenní, dermatologicky testovaný a bez parabenů. V žádném případě pro něj neplatí, že za málo peněz dostanete málo muziky…“, hodnotí kolagenový sprej Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.

Určitě znáte ten pocit, kdy se procházíte sluncem zalitými ulicemi a když máte žízeň, snadno ji zaženete vodou, kterou máte připravenou v kabelce. Vaše pleť ale dál prahne po osvěžení. Tak tomu je právě konec! Stačí do kabelky přihodit sprej s živým kolagenem - ten pleti kdykoliv během dne dodá doušky osvěžující svěžesti, která i v parných dnech zanechá pleť přirozeně hydratovanou, pružnou a hedvábně vláčnou. Sprej fixuje make-up, proto ho můžete nosit v kabelce a použít i několikrát během dne k rychlému osvěžení pleti, zjemnění a redukci vrásek, oživení unavené pleti a zpevnění kontur obličeje. Sprej oceníte i na dovolené u moře, kde pokožka nadměrně trpí přesušením a mnohem rychleji stárne.

PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ SVĚŽEST

Pro ještě lepší efekt zkuste dát sprej zchladit do ledničky a tuto osvěžující spršku si nastříkejte na obličej, ruce i celé tělo několikrát v průběhu dne, ale i večer po celodenním slunění. Uvidíte jak se i zarudlá pokožka zklidní a nebude přesušená. Z letošní dovolené se určitě nevrátíte s novými „letními“ vráskami. Pokožka celého těla zůstane krásně hydratovaná a vláčná, a i po návratu z dovolené nebude tolik šupinatět, i bronzové opálení vám vydrží mnohem déle. Právě teď je nejlepší období, kdy se dá hydratační sprej s živým kolagenem používat, nejen na dlouhých cestách v klimatizovaných autech... Doporučujeme ho i kuřákům a všem, kteří pracují v kancelářích a různých nákupních centrech s klimatizací. Tam je pokožka nejvíce vysušená a trpí předčasným stárnutím.

ŽIVÝ 100 % PŘÍRODNÍ KOLAGEN PRO ZESÍLENÍ ÚČINKŮ

Vyzkoušejte minutový anti-age omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej v podobě čistého gelu. Nanáší se na vlhkou pleť před použitím vlastní kosmetiky, tak se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky.


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.