Omlazující síla živého kolagenu nové generace - REGENERACE SPECIÁL

 

Stárnutí je jediná věc, kterou děláme všichni a pořád, jen život se proměňuje v čase, a to co bývalo nejdůležitější, ztrácí na prioritě. Zdravý člověk má stovky přání, nemocný pouze jedno...“, říká Eva Sojková (*1954) zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, jehož posláním je více než 30 let Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku. „…slova mají obrovskou sílu a moc, proto v této složité době radím našim klientům, aby méně sledovali negativní zprávy a vymanili se ze spirály všeobjímajícího stresu. Vysvětluji jim, že stres je nejen zabijákem jejich radosti ze života a proudění životní energie, ale i ničitelem tělesného kolagenu a posledních zbytků odolnosti a obranyschopnosti těla.

Ano, dlouhodobý stres nám může ublížit jak na mentální, tak i fyzické rovině, navíc závratnou rychlostí odbourává tělesný kolagen a oslabuje imunitu.

O důvod víc, proč bychom neměli nechat stav a kvalitu tělesného kolagenu náhodě. Ovlivňuje nejen rychlost stárnutí organizmu, ale i délku a kvalitu života. Rozhoduje o stavu našich kostí, kloubů, pojivových tkání, kvalitě zraku, pokožky, vlasů i nehtů. Hraje důležitou úlohu v kvalitě cév a určování cévního věku, který je v dnešní době změřitelný. Vypovídá o skutečném biologickém věku, který se často nemusí shodovat s tím skutečným.

Proto bychom neměli vnímat kolagen jako přípravek, který nás chrání před vráskami, ale vnímat ho ve všech souvislostech.

NENÍ KOLAGEN JAKO KOLAGEN

Wellness klub NEZESTÁRNI.CZ se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů a spolupracuje s předními odborníky. O tom, že kolagen je pro tělo nepostradatelný, nikdo z nich nepochybuje, ale…

I oni se shodují na tom, že v poslední době přibylo nových kolagenů jako hub po dešti a orientace v nich začíná být nepřehledná i pro odborníky. Největší zmatek nastal, když se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil nový pojmem – hydrát kolagenu – živý kolagen nové generace.

KOLAGENOVÝ HYDRÁT – KOLAGEN, KTERÝ PŘEDBĚHL DOBU

Čistý hydrát přírodního kolagenu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem vznikl po 14letém výzkumu a doslova přepsal historické dějiny tradiční výroby hydrolyzovaných kolagenů, když nastartoval výrobu hydrátu kolagenu třetího řádu technologií Triple Helix Formula – extrakcí čistého, přírodního kolagenu do vodného roztoku hydrátu.

Skládá ze tří vzájemně propletených řetězců, obsahuje celé molekuly ve formě trojitého helixu – superspirály, která si i po uložení do skleněné lahvičky zachovává biologickou aktivitu a „živou“ strukturu trojité šroubovice, typickou pro bílkoviny živých organismů. Někteří odborníci toto výjimečné kosmeceutikum nazývají – Bílkovinou mládí třetího tisíciletí.

Hydrát kolagenu má vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních i v pokročilém věku. Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace. O to víc jsem smutný, když slyším, jak ztráta tělesného kolagenu stále častěji předčasně ukončuje kariéru mnoha známých sportovců i skvělých tanečníků, kteří by díky své dobré kondici a lásce k pohybu ještě rádi trénovali, tancovali, sportovali…“ říká na základě osobní zkušenosti významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšták CSc., kterému kolagen v kapslích pomohl v 70 letech při regeneraci těžkého zánětu pojivové tkáně Achillovy šlachy a výsledky doložil snímky a závěry lékařské zprávy.

ŽIVÝ KOLAGEN NOVÉ GENERACE JE INVESTICE DO BUDOUCNOSTI, KTERÁ SE URČITĚ VYPLATÍ.

Nativní, 100 % přírodní, biologicky aktivní a hypoalergenní kolagen je téměř identický s lidským kolagenem. Prokazatelně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenu v tkáních. Tělo ho přijímá jako látku sobě vlastní. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Tím posiluje aktivitu fibroblastů
k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu a spuštění omlazujících a regeneračních procesů. Účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě zpomaluje přirozené procesy stárnutí.

Omlazující a regenerační PŘÍRODNÍ KOLAGEN INVENTIA® FACE na obličej

minutová anti-age péče k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Zvyšuje hydrataci pružnost a elasticitu, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, viditelně redukuje vrásky a dlouhodobě předchází vzniku nových. Je vhodný i pro alergiky. Neobsahuje
parabeny ani jiné konzervanty.

Z čistého hydrátu se zpracovává lyofilizací sypký prášek, který tvoří základ doplňků stravy řady INVITA s vysokou vstřebatelností mikropeptidů.

   

INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10

pro udržení mladistvé a pevné pokožky, pružného těla, pojivových tkání, ohebných kloubů a na pohled zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny.

INVITA ACTIVE

aktivní podpora pro namáhané, zatěžované a unavené klouby, vazy a šlachy. Kolagen typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky jsou přítomné v kloubních chrupavkách i součástí kloubní synoviální tekutiny.

Nikdy není pozdě na změnu. A lepší je začít pozdě než později a později než nikdy.

Originální produkty s živým kolagenem si můžete objednat v e-shopu dovozce na www.nezestarni.cz | +420 775 373 379


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.