Způsob a pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí zakoupených produktů

Způsob a pravidla zadávání a ověřování klientských recenzí zakoupených produktů

Milí zákazníci,  

6. 1. 2023 vstoupil v platnost nový zákon EU, který se týká zadávání skutečných recenzí a nařizuje, aby e-shopy u svých produktů zveřejňovali výhradně recenze, které jsou prokazatelně od zákazníků, kteří produkt zakoupili. Zároveň vznikla povinnost informovat zákazníky o způsobu jakým pravost recenzí ověřují.


My v NEZESTÁRNI.CZ jsme toto nařízení uvítali, protože se vždy – i když to zákon nenařizoval, chováme ke svým zákazníkům poctivě. 
Jsme přesvědčeni o tom, že sebelepší popis produktu nebo nejkrásnější fotografie s modelkou nikdy nenahradí osobní zkušenost. 

Proto vás můžeme ubezpečit, že všechny zveřejněné recenze napsali naši skuteční, často i letití zákazníci, kteří si u nás prokazatelně používají všechny hodnocené produkty.
Právě tyto recenze a často i krásné životní příběhy, které mohou být pro mnohé z vás inspirativní, jsou pro nás největším hnacím motorem a dávají nám sílu tu těžkou káru ve světě tvrdého byznysu už od roku 1989 táhnout co nejpoctivěji dál. To je také důvod, proč se k nám někteří klienti vracejí 10, 15, dokonce i 30 let a ví, že bychom nikdy jejich důvěru nezklamali.

##produkty-vse##


A jak u nás zadání a ověřování recenze probíhá...?


REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK

Po přihlášení na svůj účet můžete do kategorie RECENZE A ZKUŠENOSTI přidat i vy vlastní zkušenost s produkty, které jste si u nás prokazatelně zakoupili. Po ověření pravosti nákupu v historii objednávek je příspěvek zveřejněný v celkových recenzích i u detailu produktu a pomůžete tak dalším zákazníkům při rozhodování. 


NEREGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK

Pokud chcete zadat recenzi jako zákazník, který u nás nakoupil bez registrace a chce se podělit o jakoukoliv zkušenost se zakoupeným produktem, rozhodli jsme se, že vám to umožníme. Zašlete svůj příspěvek spolu s číslem objednávky na info (zavináč)nezestarni.cz a my ho po ověření uskutečněného nákupu zveřejníme za stejných podmínek jako u registrovaných zákazníků.
 
U recenzí není nutné z důvodu ochrany osobních údajů uvádět celé jméno a příjmení, stačí přezdívka, monogram... Identitu pisatele lze ověřit v administraci historie objednávek.


Děkujeme, že naše produkty hodnotíte a obracíte se na nás s důvěrou.
Za tým NEZESTÁRNI.CZ   Eva a Marek Sojkovi :-)

 

 


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.