Vyhodnocení soutěže o živý kolagen s TV NOVA - Snídaně - PRÁSK + emailová soutěž o dárky za 5919 Kč a 738 Kč

Home > newsletter > Vyhodnocení soutěže o živý kolagen s TV NOVA - Snídaně - PRÁSK + emailová soutěž o dárky za 5919 Kč a 738 Kč

  


Vyhodnocení Valentýnské soutěže o balíček s živým kolagenem v hodnotě 5.919 Kč s TV NOVA - snídaně s Novou a PRÁSK i e-mailové soutěže s Nezestárni.cz - podmínky zde

Telefonická soutěž s pořadem Snídaně s Novou probíhala v termínu od 7. do 14.2.2018. Atraktivní balíček od Nezestárni.cz si pod č. 1 vylosovala 13. 2. šťastná výherkyně, která obdrží dárek z TV Nova.

 

V pořadu PRÁSK Valentýnský speciál se 8. 2. soutěžilo o dva stejné balíčky živého kolagenu v hodnotě 5.919 Kč. Celkem se zúčastnilo 2.497 diváků. Na závěr oznámila Gábina Partyšová, že výherci budou zveřejněni na webové adrese zde. Oběma jsme soutěžní balíčky zaslali 14.2. Zde on-line PRÁSK


E-mailové soutěže s Nezestárni.cz o dárkový balíček v hodnotě 738 Kč se zúčastnilo 101 soutěžících, kteří nám správně napsali datum a čas televizních upoutávek na živý kolagen probíhajících v týdnu od 7. do 14.2.2018.

Z nich jsme 16. 2. vylosovali 10 výherců, které jsme telefonicky informovali a balíček odeslali ve čtvrtek 22. 2.

Děkujeme všem, kteří se v tak hojném počtu zúčastnili a gratulujeme výhercům :-)

Eva a Marek Sojkovi

1. Petra Smetanová

2. Andrea Kroppová

3. Dana Šťastná

4. Šárka Hanke

5. Andrea Čadilová

6. Jana Kratochvílová

7. Olga Fabiánová

8. Ivana Zemanová

9. Dana Popelková

10. Ludmila Válová

 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:

Přihlaste se ať vám už nic neunikne z Nezestárni.cz

PŘIHLÁSIT

Živý kolagen - velká letní soutěž s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX - 20.díl

Živý kolagen - velká letní soutěž s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX - 20.díl
Soutěžte s NEZESTÁRNI.CZ a TV Relax, pořadem Pralinky a vyhrajte produkt se živým kolagenem. 10.8. si ve 20.díle představíme kolagenový MYCÍ GEL.

Živý kolagen - POŠTOVNÉ ZDARMA + finále velké letní soutěže s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX - 19.díl

Živý kolagen - POŠTOVNÉ ZDARMA + finále velké letní soutěže s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX - 19.díl
Ve velké letní soutěži s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX můžete opět vyhrát DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 5000,- Kč. Dívejte se na 19.díl 3.8.

Živý kolagen - velká letní soutěž s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX - 18.díl

Živý kolagen - velká letní soutěž s NEZESTÁRNI.CZ a TV RELAX - 18.díl
27.7. v 18.díle PRALINEK opět můžete soutěžit s NEZESTARNI.CZ a TV RELAX, tentokrát o ultra-zvhlčující kolagenový TĚLOVÝ BALZÁM.

Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379

PORADENSKÁ  INFOLINKA
775 373 379 

Pošlete SMS nebo nás prozvoňte.
ZAVOLÁME VÁM.

KONTAKT

 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.