Živý kolagen nové generace a čistý vitamin C PLUS k udržení dobré kolagenové kondice a posílení imunity

Nejen v době šíření koronaviru je důležité vědět, že STRES závratnou rychlostí odbourává tělesný kolagen a oslabuje imunitu. Proto nepodléhejte stresu a udělejte maximum proto, abyste si co nejdéle udrželi dobrou kolagenovou kondici, posílili imunitu a kromě živého kolagenu dodávali tělu i čistý vitamin C, který je nezbytný pro regeneraci a novotvorbu kolagenu.

S přibývajícím věkem a stresem bychom neměli nechat stav a kvalitu tělesného kolagenu náhodě. Množství systémového kolagenu v těle ovlivňuje nejen délku a kvalitu našeho života, ale vypovídá i o našem biologickém věku. Rozhoduje o stavu našich kostí, kloubů a pojivových tkání, hraje i důležitou úlohu v kvalitě našich cév a určování cévního věku. Proto bychom neměli vidět kolagen pouze jako přípravek, který nás chrání před vráskami, ale vnímat ho ve všech souvislostech,“ říká Eva Sojková, zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu Nezestárni.cz, která se v rámci zkušebních programů dlouhá léta zabývá účinky různých druhů kolagenů.

ŽIVÝ KOLAGEN V PODOBĚ HYDRÁTU NEZAMĚNUJTE S HYDROLYZOVANÝMI KOLAGENY

Na trhu s kolagenem, kolagenovou kosmetikou a doplňky stravy se kolagen objevuje v nejrůznějších podobách a někdy je i pro odborníky velmi těžké se v té záplavě orientovat. V poslední době se vedle hydrolyzovaných kolagenů objevil nový, dosud neznámý pojem – hydrát živého kolagenu nové generace, který vznikl po 14.letém výzkumu a v žádném případě ho nelze zaměňovat se žádným z hydrolyzovaných kolagenů. Vyrábí se speciální technologií Triple Helix Formula, která umožňuje zachování živé struktury trojité šroubovice a představuje historický průlom v doplňování kolagenu do organismu. To dokládají i vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Metodou Triple Helix Formula se podařilo vědcům INVENTIA® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi špičku v segmentu anti-age přípravků.

OVĚŘENO ODBORNÍKY

Pro své omlazující a regenerační účinky se živý kolagen v podobě hydrátu s přirozeně obsaženými peptidy a elastinem právem dostává do popředí zájmu předních odborníků. „Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace", říká významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc., kterému tento kolagen pomohl v 70 letech při regeneraci těžkého zánětu pojivové tkáně. Toto výjimečné kosmeceutikum účinně doplňuje kolagen do těla a dlouhodobě oddaluje přirozené procesy stárnutí. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny, čímž posiluje aktivitu fibroblastů ke znovuobnovení produkce vlastního kolagenu.

Při péči o dobrou kolagenovou kondici, nejen v době koronaviru - COVID-19 - nezapomeňte na pohyb, třeba i v bezpečí svého domova a nepodceňte dostatečný přísun vitaminu C. Pokud ho máte nedostatek ve stravě, dopřejte sobě i své rodině nechemický, čistý, biologicky aktivní, levotočivý vitamin C PLUS, který byl speciálně navržený k synergickému používání s kolagenem a k posílení imunity.

MINUTOVÁ ANTI-AGE PÉČE s živým kolagenem nebyla nikdy tak jednoduchá a účinná

Omlazující a regenerační Přírodní kolagen Inventia® FACE na obličej má gelovou konzistenci. Nanáší se na vlhkou pleť vždy před použitím vlastní kosmetiky nebo make-upu, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Je vhodný k ošetření všech typů pleti – mladé, zralé, unavené, stárnoucí i stresované.
Čistý, 100% přírodní, hypoalergenní, biologicky aktivní kolagen viditelně zvyšuje hydrataci, oživuje, regeneruje, rozjasňuje a přirozeně omlazuje pleť, vyhlazuje ji a vypíná, obnovuje elasticitu, redukuje vrásky a předchází vzniku nových. Je určený k omlazení a zpevnění kontur obličeje, krku, podbradku a dekoltu, na ochabující oční víčka a jemnou kůži kolem očí a úst. Neobsahuje parabeny ani jiné konzervanty. V nabídce balení 50, 100 a 200 ml.

V LYOFILIZOVANÉ PODOBĚ TVOŘÍ HYDRÁT ŽIVÉHO KOLAGENU MIMOŘÁDNĚ ÚČINNOU LÁTKU DOPLŇKŮ STRAVY - kolagenových kapslí řady INVITA

V lyofilizované podobě tvoří hydrát živého kolagenu mimořádně účinnou látku doplňků stravy – kolagenových kapslí řady INVITA
INVITA SKIN BEAUTY plus CoQ10 - nově téměř o 100 % více kolagenu pro udržení krásné a pevné pokožky, pojivových tkání, pružného těla, ohebných kloubů, zdravých vlasů a nehtů. Dodává buňkám, které mají za úkol tvořit a regenerovat tělesný kolagen, nejdůležitější peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny, zejména hydroxyprolin a hydroxylysin. Obohacený o koenzym Q10 a vitamin E.
INVITA ACTIVE - je aktivní podporou pro klouby, vazy a šlachy k udržení kondice. Lyofilizovaný hydrátu kolagenu typu II je obohacený o žraločí chrupavku, chondroitin, glukosamin, kyselinu boswellovou a kyselinu hyaluronovou. Biologicky aktivní látky v Invitě Active jsou přítomné v kloubních chrupavkách a i součástí kloubní synoviální tekutiny.

ORIGINÁLNÍ PRODUKTY S ŽIVÝM KOLAGENEM, VITAMIN C PLUS A KVALITNÍ ROUŠKY A RESPIRÁTORY SI MŮŽETE OBJEDNAT E-SHOPU DOVOZCE NA WWW.NEZESTARNI.CZ | 775 373 379


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.