EXKLUZIVNÍ NOVINKA - ANTI-AGE SÉRUM S ŽIVÝM KOLAGENEM A DRAČÍ KRVÍ - ESTETIKA

Nasyťte svoji pleť živým kolagenem s dračí krví a získejte zpět mládí pro svoji pleť. Pro ty, kteří preferují pro sebe to nejlepší.

Představujeme nejnovější přírůstek do rodiny živého kolagenu nové generace – Anti-age sérum s živým kolagenem a dračí krví. Reprezentuje zcela unikátní spojení nejvzácnějšího hydrátu nativního kolagenu z ryb, zpracovaného autorskou technologií Inventia – Triple Helix Formula a magickou ingrediencí – tzv. Dračí krví – tmavě červenou mízou ze vzácného Dračího stromu, kterou strom po narušení vylučuje na svoji ochranu, regeneraci a hojení.

„Živý kolagen v podobě hydrátu přináší překvapivé výsledky nejen v oblasti krásy, ale i regenerace..." říká na základě osobní zkušenosti významný plastických chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

„Tato jedinečná kombinace přírodních, biologicky aktivních látek působí proti vráskám a dodává pokožce zdravý a mladistvý vzhled. Navíc podporuje přirozenou syntézu mimobuněčné matrice včetně kolagenu typu 1, který zodpovídá za mladistvou pevnost, hladkost a pružnost pokožky. Sérum viditelně zpevňuje kontury obličeje, regeneruje, vyživuje a do hloubky hydratuje. Díky tomuto synergickému složení dochází k velmi výraznému zmenšení délky i hloubky vrásek, k šetrnému odstranění odumřelých kožních buněk a velmi snadnému pronikání biologicky aktivních látek do pokožky, která tak získává mladistvou pevnost, jas, svěžest a hedvábnou jemnost…", říká Eva Sojková (*1954) zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se v rámci zkušebních programů více než 30 let zabývá účinky různých druhů kolagenů.


PRO KOHO JE SÉRUM VHODNÉ

Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, mladé, zralé i velmi citlivé, aknózní a problematické. Oceníte ho také na unavenou, povadlou, stresovanou nebo stárnoucí pleť se sklonem k tvorbě tmavých skvrn.
Přírodní kolagenové sérum s Dračí krví je transepidermální, biologicky aktivní, hypoalergenní a dermatologicky testované. Receptura bez parabenů a jiných konzervantů.

10 PROBLÉMŮ - JEDNO ŘEŠENÍ

  1.  aktivně působí proti vráskám a dlouhodobě předchází vzniku nových
  2.  stimuluje tělo k produkci vlastního kolagenu
  3.  viditelně omlazuje a zlepšuje celkový vzhled pokožky
  4.  remodeluje kontury obličeje
  5.  šetrně odstraňuje kožní buňky a urychluje regeneraci svrchní vrstvy pokožky
  6.  výrazně zlepšuje hydrataci, pevnost, pružnost, jemnost a elasticitu pokožky
  7.  rozjasňuje a sjednocuje barevný tón pleti
  8.  částečně zesvětluje tmavé skvrny a jizvičky po akné
  9.  má vyživující, zklidňující a revitalizující účinky, redukuje kožní nerovnosti
10.  vytváří na pokožce ochranný film, zabraňuje ztrátám vlhkosti a dehydrataci

POUŽÍVÁNÍ JE I V DOMÁCÍCH PODMÍNKÁCH NAPROSTO JEDNODUCHÉ

Minimální množství séra se nanáší na vlhkou pleť vždy jako podklad pod kosmetiku nebo make-up, proto se nemusíte vzdát své oblíbené kosmetické značky. Pro rychlý nástup účinků nebo při deficitu kolagenu vlivem věku, stresu a únavy, podpořte omlazující a regenerační procesy vnitřním používáním kolagenového doplňku stravy INVITA SKIN BEAUTY pro krásnou pleť, pružné tělo, ohebné klouby a zdravé vlasy a nehty.


nezestarni - telefon +420 775 373 379 nezestarni - email info@nezestarni.cz

Naším posláním je Zdraví, Krása a Vitalita v každém věku.

CZK | EUR

založit účet

přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ REGISTROVANÉHO UŽIVATELE

triple helix formula

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.