MUDr. Batieczko a živý kolagen - výrobce INVENTIA

Home > DOPLŇKY STRAVY > MUDr. Batieczko a živý kolagen - výrobce INVENTIA

NEPŘEHLÉDNĚTE - malá ukázka z knihy MUDr. Batieczka:

...neměli bychom myslet na kolagen pouze pro funkci chránící tvář před zvrásněním…
…Když se nám snižuje množství systémového kolagenu v těle, stále častěji cítíme následky námahy, únavy a nemoci. Potřebujeme více času na odpočinek, déle trvá i rekonvalescence po nemoci, také se mění chemie mozku, což ovlivňuje duševní zdraví. Zvyšuje se riziko, že četné poruchy spojené se zhoršením stavu kolagenu můžeme pociťovat do konce života.

Páteř - ploténky: …v četných případech výhřezu ploténky se ztvrdlý kolagenní prsten deformuje, posune se vpřed mimo hranici výběžku a tlačí na kořeny nervů… příčin je mnoho, lze je definovat pomocí celé stránky popisů, ale také dvěma slovy:

UMÍRÁ KOLAGEN  
UMÍRÁ, PROTOŽE JSME SE NESNAŽILI, ABY ŽIL …

Zajímá Vás více k této problematice?
Vaše dotazy Vám ráda zodpovím na kolagenové poradenské infolince 775 373 379,
stačí prozvonit, zpětně zavolám.  Eva Sojková :-)

S velkou radostí sdělujeme všem příznivcům živého kolagenu, že se nyní můžeme i my seznámit  V ČESKÉM PŘEKLADU s vědeckými výzkumy VLIVU ŽIVÉHO KOLAGENU a KOLAGENOVÝCH KAPSLÍ Invita Skin Beauty (dřívější předchůdce Colvita) ) OD FIRMY INVENTIA NA OMLAZENÍ, REGENERACI ORGANISMU A DÉLKU NAŠEHO ŽIVOTA.

MUDr. Sergej Anatoliewicz BATIECZKO

KOLAGEN - NOVÁ STRATEGIE UDRŽENÍ ZDRAVÍ  A PRODLOUŽENÍ MLÁDÍ,
kniha je již v prodeji  ZDE>>>

Pan doktor je autorem 32 knih týkajících se léčby a prevence civilizačních nemocí. Vědec, konzultant, člen Mezinárodní akademie pro ekologii (Department of Human endoekologii).  Je zakladatelem a ředitelem soukromé kliniky na léčbu civilizačních chorob a nemocí stáří v Oděse. Dlouhá léta pracoval v Číně a Dubaji.  V současné době je odborným konzultantem na živý kolagen ve výzkumném týmu britského institutu Patricka HOLFORDA. Na vědecké úrovni se specializuje na důsledky úbytku kolagenu v lidském organismu a proces obnovy a regenerace. Zaměřuje se na laboratorní vyšetřování biologického věku člověka a prodloužení biologického mládí orgánů propojením toho nejlepšího z osvědčených technologií západní a východní medicíny.

Obě medicíny se shodují na tom, že skutečný biologický věk lidského těla je dán stavem a množstvím bílkovin, které spojují dohromady téměř všechny buňky organismu. Podle dlouholetých výzkumů se prokázalo, že stav našeho kolagenu je přímo úměrný délce našeho života. 

Pan doktor má velmi rád svoji maminku, která ho léta podporovala na studiích a jeho přáním bylo, aby se dožila dlouhého věku v plném zdraví a mentální i fyzické kondici. Proto právě  klinika nemocí stáří. Velmi ho zaujal světový objev polských biochemiků, KTERÝ VZNIKL PO 14 LETÉM VÝZKUMU. Jedná se o první světový objev

HYDRÁTU kolagenu TŘETÍHO řádu od výrobce INVENTIA PT - 
ŽIVÝ, BIOLOGICKY AKTIVNÍ, PŘÍRODNÍ KOLAGEN  BEZ KONZERVANTŮ A PARABENŮ.

(Více o hydrátu živého kolagenu včetně prodeje za MOC, VOC na www.nezestarni.cz 
poradenská infolinka 775 373 379 - Eva Sojková)

Na rozdíl od známých hydrolyzovaných kolagenů vyššího řádu, známých z televizních reklam a používaných desetiletí ve zdravotnictví a kosmetice, získávaný z dobytka, se v jeho knize dozvíte, že si  hydrát kolagenu - živý přírodní tropokolagen (tj. molekulární kolagen) dokáže zachovat biologickou aktivitu a trojitou šroubovicovou strukturu (helisu) příslušející pouze kolagenům živých organismů. Tuto unikátní schopnost si i po dlouhá léta uchovává mimo tělo dárce ve skleněné lahvičce v nezměněné podobě.

Mnoho odborníků překvapilo, že živý kolagenový gel, který se nanáší 2x denně na vlhkou pokožku obličeje, známý jako kosmetika, je první živý přírodní kolagen na světě schopný překonat bariéru pokožky, kde rozpadem trojité šroubovice rybího kolagenu dokáže vyplnit mezibuněčný prostor v pokožce. Podél keratinocytů proniká do spodních vrstev kůže, kde stimuluje fibroblasty a chondroblasty k znovuobnovení produkce vlastního kolagenu. 

Pan doktor byl přímo fascinovaný objevem čistého živého kolagenu a následně jeho regeneračními účinky. S vedením kliniky se rozhodl provádět na své klinice dlouhodobý výzkum zaměřený na orální používání  hydrátu  kolagenu (nezaměňujte s hydrolyzovaným kolagenem) a doplňovat ho při klasické medicíně i k léčbě některých závažných onemocnění. Regenerační a omlazující účinky předčily veškerá očekávání, a proto se spojili s výrobcem živého kolagenu Inventia ( produkty Natural Collagen Inventia FACE - na Obličej, BODY - na Tělo, HAIR & NAILS - na Vlasy a Nehty) a navrhli vytvoření nového produktu lyofilizovaného  hydrátu kolagenu v kapslích - INVITA SKIN BEAUTY. dříve pod názvem Colvita. Tato „peptidová bomba“ obsahuje kromě jiných nejdůležitější aminokyseliny, které vznikají pouze při hydroxylaci prolinu a lysinu a V ŽÁDNÉM JINÉM KOLAGENOVÉM PRODUKTU SE NENACHÁZEJÍ.

Publikované regenerační účinky kosmetiky - čistého přírodního kolagenu a kolagenových kapslí od  výrobce INVENTIA  PT zaujaly i vedení britského institutu Patricka Holforda, který léčí nejbohatší klientelu z celého světa. Kromě jiných i britskou královnu. Pana  profesora požádali o spolupráci. Předává jim své bohaté poznatky při doplňující kolagenové léčbě metabolického syndromu, kardiovaskulárních chorob, poruch imunitního systému, nemocí nervové soustavy, osteoporózy, páteře, křečových žil, revmatu, lupénky, akné, dermatitid, těžkých popálenin, komplikací po chemoterapii a radioterapii. Spolupracuje s vědci, lékaři, plastickými chirurgy, výživovými specialisty, trenéry vrcholových sportovců, gynekology, pediatry aj.

Po celém světě přednáší o preventivních, léčebných a regeneračních účincích živého kolagenu INVENTIA -  Natural Collagen Inventia FACE - na Obličej, BODY - na Tělo, HAIR & NAILS - na Vlasy a Nehty)  a kolagenových kapslích INVITA SKIN BEAUTY. Seznamuje nejen širokou laickou veřejnost a odborníky,  ale i těhotné maminky, kterým vysvětluje, co nejen pro ně, ale i pro jejich děti znamená deficit kolagenu v těhotenství..

Jeho práce je velmi těžká, protože výrobce živého kolagenu  INVENTIA se na počátku rozhodl pro zařazení  hydrátu kolagenu do  kategorie kosmetiky a doplňků stravy a ne léčiv.

Proto jsme rádi, že díky neúnavné osvětě pana profesora přibývá po celém světě stále více odborníků, kteří již předem veřejně  z tohoto důvodu nesnižují hodnotu a účinky hydrátu kolagenu, který neznají a sami  neměli možnost se s ním v praxi seznámit.

A právě to byl důvod, proč jsme založili ve spolupráci se Sdružením prevence civilizačních nemocí První bezplatné konzultační a poradenské kolagenové centrum v ČR a SR  Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ. Děkujeme všem, kteří nám pomáháte seznámit co nejvíce lidí s omlazujícími, regeneračními i kosmetickými účinky živého kolagenu, který se nanáší pouze na vlhkou pokožku nebo užívá v kapslích. 

Eva Sojková

 
Marek Sojka, DiS. ml.

 

 
     
Zakladatelé Wellness klubu Nezestarni.cz    

 

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:

Přihlaste se ať vám už nic neunikne z Nezestárni.cz

PŘIHLÁSIT


Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379

PORADENSKÁ  INFOLINKA
775 373 379 

Pošlete SMS nebo nás prozvoňte.
ZAVOLÁME VÁM.

KONTAKT

 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.