Zasílání novinek a slevových kuponů

Pokud chcete aby vám už nikdy neunikly atraktivní slevové kupony a nejdůležitější novinky z Nezestárni.cz máme pro vás řešení. Přihlaste se k zasílání nejdůležitějších info e-mailů a věřte nám, že s jejich množstvím opravdu neobtěžujeme, protože to sami nemáme rádi :-)

Potvrzení souhlasu se zasíláním novinek a slevových kuponů

Dokončit nastavení

Když se přihlásíte na svůj účet, po přihlášení už nebude nutné potvrzovat e-mail s ověřovacím kódem stačí zakliknout "POTVRDIT SOUHLAS"

Je to velmi jednoduché:

  1. Klikněte na "POTVRDIT SOUHLAS" a vyplňte svůj e-mail
  2. Na základě účinnosti NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) známé pod zkratkou GDPR si musíme ověřit, že jste se přihlásili právě vy a že nikdo nezneužil váš e-mail. Proto vám po odkliknutí tlačítka "POTVRDIT SOUHLAS" a "zaslat kód na e-mail" bude zaslán potvrzovací odkaz.
  3. Na ten klikněte a tím potvrdíte, že jste se přihlásili opravdu vy. Bez dokončení odkliknutím z e-mailu nebude přihláška podle nařízení GDPR platná.

Pokud už u nás MÁTE VYTVOŘENÝ ÚČET na nákup se slevou, stačí jen kliknout na "POTVRDIT SOUHLAS" a "Přihlásit se na můj účet" a už nemusíte nic potvrzovat. Budeme vědět, že jste to opravdu vy :-)


Chcete u nás někdy v budoucnu nakupovat živý kolagen se slevou 10 % - vytvořte si nezávazný účet https://kolagen.nezestarni.cz/nakup-se-slevou.html

Pokud už novinky, které se podle zákona nazývají Obchodní sdělení, nebudete chtít na svůj e-mail dostávat, máte na konci každého e-mailu odkaz na odhlásit nebo kdykoliv můžete svůj souhlas k zasílání novinek zrušit zde na této stránce.

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:

Přihlaste se ať vám už nic neunikne z Nezestárni.cz

PŘIHLÁSIT


Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379

PORADENSKÁ  INFOLINKA
775 373 379 

Pošlete SMS nebo nás prozvoňte.
ZAVOLÁME VÁM.

KONTAKT

 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.