DŮVOD OKAMŽITÉ VÝMĚNY MODRÉHO BALENÍ KOLAGENU ZA ČERVENÉ BALENÍ

Home > O nás > DŮVOD OKAMŽITÉ VÝMĚNY MODRÉHO BALENÍ KOLAGENU ZA ČERVENÉ BALENÍ

 

Důvod okamžité výměny modrého balení kolagenu za červené...

Oficiální upozornění pro klienty, prodejce a provozovatele e-shopů...

 

 
Vážení klienti a milí spolupracovníci,


v poslední době se na nás  prostřednictvím  Prvního  bezplatného konzlutačního a poradenského kolagenového centra WELLNESS KLUBU NEZESTÁRNI.CZ obracíte plni obav o osud PRAVÉHO,  originálního živého kolagenu a kolagenových kapslí od výrobce Inventia, které jsme pro vás  léta kupovali prostřednictvím Colway ČR. Právě vedení Colway vydává na facebooku a ve svých newsletterech poplašné a zastrašující zprávy plné dezorientací, ve kterých se neorientujete a obracíte se na nás s dotazy týkající se : 

- zhoršené kvality kolagenu v modrém balení, alergické reakce
- důvod našeho okamžitého zastavení prodeje modrého balení kolagenu Colway od výrobce Inventia a důvod výměny modrého balení za červené od  stejného výrobce
-
 ptáte se na  patent na kolagen, na atesty a certifikáty 
- a nejvíce vás zajímá, zda důvod našeho okamžitého odchodu z MLM firmy Colway z nejvyšší pozice viceprezident souvisí s odhalením prodeje kolagenů, které údajně velmi často nebyly originálního původu

Dlouho jsme mlčeli, ale protože jsou stále větší mocenské tlaky na to, aby se historická pravda účelově upravila, domníváme se, že opravdu dozrál čas k tomu, abychom uvedli vše na pravou míru.
Proto vydáváme toto OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ  k VÝMĚNĚ MODRÉHO BALENÍ KOLAGENU ZA ČERVENÉ a k němu i  podrobné, doplňující vysvětlení ve všech časových souvislostech tak, jak šel čas.

DŮVOD OKAMŽITÉ VÝMĚNY MODRÉHO BALENÍ KOLAGENU ZA ČERVENÉ BALENÍ:

Skutečnost je taková, že naši spolupráci s Colway jsme ukončili, protože nám velmi často chyběla 100 % jistota, že kolagenové výrobky vyráběné Inventií pro distributora Colway speciálně  v modrém balení, prokazatelně často nebyly originálního původu, tzn., že je nevyrobil přímo výrobce INVENTIA PT. 

Naše nejistota a snaha neztratit letitou důvěru našich klientů a distributorů díky rozdílné kvalitě kolagenu, na kterou jsme řešili stále více stížností, nás dotlačila k bezprostřednímu jednání a následně i spolupráci přímo s výrobcem živého kolagenu INVENTIA PT, (foto prezident Inventie Leszek Kalecki a Eva Sojková - Nezestárni.cz) 

Abychom si mohli být na 100 % jisti, že prodáváme výhradně  PRAVÝ ORIGINÁL TÉ NEJVYŠŠÍ KVALITY trojspirálního živého kolagenu - triple helix formula od jediného světového výrobce Inventia, navrhl nám sám výrobce přímé dodávky kolagenu bez dalších prostředníků v novém exkluzivním červeno-bílo-zlatém balení, které doposud vyráběli pro USA, Anglii, Belgii...

Pokud bychom z Colway neodešli a dál vědomě prodávali a doporučovali "neoriginální kolageny" z ostravského distribučního skladu výhradního dovozce kolagenu Colway ČR, sledovali bychom pouze osobní profit plynoucí z pozice vice prezident v MLM firmě Colway,  ve které jsme byli společně se synem od samého začátku téměř 9 let.
Vy byste nám již nikdy v budoucnu nemohli důvěřovat a my bychom nikdy neměli klid v duši, protože bychom museli mlčky přihlížet tomu, jak vedení Colway ČR i po našem odchodu i nadále neříká pravdu ani svým nejbližším spolupracovníkům o našem odchodu a dál v klidu prodává kolagen o kterém ví, že prokazatelně často nepochází od výrobce Inventia.

Proto stvrzuji v tomto prohlášení, že odhalení "neoriginálních kolagenů", které prokazatelně nepocházely z produkce výrobce Inventia, byl skutečný důvod našeho okamžitého odchodu z Colway.

Jsme rádi, že nám výrobce  INVENTIA  pomohl, abychom znovu vrátili na trh PRAVÝ ORIGINÁLNÍ KOLAGEN, skutečně vyrobený Inventií, jehož ozdravné a omlazující účinky jsme léta testovali a na jejichž základě jsme ve spolupráci se Sdružením prevence civilizačních nemocí založili PRVNÍ BEZPLATNÉ KONZULTAČNÍ A PORADENSKÉ KOLAGENOVÉ CENTRUM v ČR a SR v rámci WELLNESS KLUBU NEZESTÁRNI.CZ, jehož jsem zakladatelkou.

Budeme rádi, když nám i nadále zachováte přízeň, tak jako i my vám zachováme vaše dosažené slevy a věříme, že si velmi rychle zvyknete na změnu v názvech kolagenů i na změnu "modrého" balení kolagenu za "červené".
Kolagen Platinum je nyní kolagen FACE, kolagen Silver je BODY, kolagen Graphite je HAIR & NAILS, kolagenové kapsle Colvita najdete pod názvem INVITA SKIN BEAUTY.Autorský projekt INVENTIE - čistý, trojspirální, živý, nativní, přírodní kolagen INVENTIA  je tak čistý, jak jen nejčistější kolagen může být.  Jako jediný  ŽIVÝ kolagen na světovém trhu  je oproštěný od konzervantů a parabenů a dalších přídavných látek,  je to nejsilnější koncentrát HUSTÉ gelové konzistence,  prokazatelně stabilní v pokojové teplotě od 5 - 28° C. Protože se jedná o autorský projekt INVENTIE, není  k jeho výrobě nutná  koupě patentu od jiného výrobce kolagenu,  protože patentovat  pojem  "kolagen" nelze. Je to jako kdyby si někdo chtěl patentovat  např. "vodu".  

Lze ovšem patentovat vlastní technologický postup výroby a složení  určitého druhu kolagenu. Pokud tedy někdo nemá vlastní autorský projekt technologie výroby a již nechce přeprodávat "cizí" kolagen, ale chce se stát  i  SKUTEČNÝM producentem - fyzickým  výrobcem - kolagenu, má možnost požádat majitele patentu určitého druhu výroby kolagenu o koupi licence s právem uvádět číslo patentu na své produkty.

Protože respektujeme platnou legislativu EU a ČR, nechali jsme sami  Invitu Skin Beauty v baleních 30, 60 a 120 kapslí před uvedením do prodeje zaregistrovat na MZČR, kde nám byl udělen souhlas pod  č. j. 33202/2013/OVZ.

I všechny ostatní kolagenové výrobky  Inventia  mají platné atesty a certifikáty EU té nejvyšší kvality a výrobní praxe.

S láskou Eva Sojková a Marek Sojka, DiS. ml.

Rádi bychom vám k tomuto oficiálnímu prohlášení podali doplňující vysvětlení.
Je pravda, že kolagen Colway od výrobce Invetntia i kolagenové tablety Colvita (nyní Invitaq Skin Beaty) léta vždy fungovaly, ale postupně se kvalita i konzistence kolagenů měnila, cca od roku 2012. Zkraje jen u některých zásilek do ČR, ale v roce 2013 bylo stále více stížností na alergické reakce, pálení očí a různé pupínky nejen od klientů, ale i lékařů. Nejvíce stížností bylo na to, že se kolagen roztékal již při 23° C, i když měl být stabilní do 28° C. Proti kolagenům z předchozích let byl velmi řídký a měl mnohem menší účinky. Obdobně tomu bylo i u kolagenových tablet Colvita, u kterých lidé začali pozorovat, že již nevidí stejné účinky jako dříve.

Jménem lékařů, kteří nás jako první upozornili na zhoršení kvality kolagenu,
jsme se s dotazem obrátili přímo na výhradního dovozce kolagenu do ČR a SR firmu Colway pana Madalinského, kde jsme byli od samého začátku - téměř 9 let a jako jediní v ČR a SR dosáhli nejvyšší pozice viceprezident. Chtěli jsme znát důvod této nepříjemné změny v kvalitě, konzistenci, ale i četnosti dodávek kolagenu a řešit stížnosti lékařů i klientů. Ale vždy jsme se dočkali pouze vyhýbavé odpovědi.

Také nám bylo doporučeno, abychom se obrátili přímo na majitele Colway pana Zycha.
To jsme opravdu udělali a otázku problému s kvalitou a četností dodávek kolagenu, na který bylo stále více stížnosti, jsme se pokoušeli řešit i osobně v květnu 2013 na 9. výročí Colway v Turecku, přímo s majitelem celosvětové Colway, panem Zychem.
Ten s námi na toto téma odmítl mluvit, řekl nám, že ho to nezajímá, ať si vše vyřešíme s majitelem Colway v ČR panem Madalinskim a v polovině rozhovoru odešel.

Nechtěla jsem uvěřit tomu, že takhle s námi jedná majitel firmy, kterému jsme dělali v ČR a SR 9 let největší obraty. Člověk, kterému jsme v roce 2006 pomohli zachránit za vteřinu dvanáct přes Úřad duševního vlastnictví ČR ochrannou známku jeho firmy Colway, která měla být bez jeho vědomí již druhý den oficiálně zaregistrována na jiného majitele.

Byla jsem z toho, že do ČR nedovezeme žádné řešení dodávek kolagenu ani vysvětlení tak zoufalá, že jsem za ním ještě běžela a prosila znovu o pomoc, ale marně. Nakonec jsem mu "do jeho odcházejícíh zad" řekla, že se obrátíme přímo na prezidenta Inventie pana Kaleckého.

Řekl mě, ať to klidně udělám, protože pan prezident je v Kalifornii a hraje golf a určitě ho to "bude" zajímat.
Druhý den mně a mému synovi pan Zych oficiálně sdělil, že nebudeme za ČR a SR na slavnostním gala večeru na závěr vyhodnoceni (i přes naše obraty a pozici viceprezident) s tím, že nám to oznamuje pouze proto, abychom nebyli překvapeni.

To i přesto, že jsme byli požádáni, abychom se této akce v Turecku osobně zúčastnili, právě z důvodu našeho ocenění a sami jsme si uhradili náklady.

Po skončení slavnostní akce jsme byli v palbě dotazů polských lídrů, které zajímalo, proč jsme nebyli vyhodnoceni, stejně jako v loňském roce... na tuto otázku jsme neuměli odpovědět. Při odchodu na pokoj jsem si zvrtla kotník a litovala jsem, že nemám u sebe kolagen, který mě před léty při podobném úrazu pomohl zastavit proces tvorby otoku.

Jedna polská manažerka mě říkala, že u sebe v kabelce má vzoreček kolagenu a hned mě ho dala, abych si kotník ošetřila. S povděkem jsem ponořila prst do kolagenu a v němém úžasu jsme se s Markem dívali na hustý kolagen, který vůbec nestékal z prstu. Tak hustý jako jsme ho znali celá léta, ale poslední dobou již ne. Dala jsem ho do úst a slastně jsem přivřela oči. Okamžitě jsem poznala tu starou známou chuť..... kterou jsem už dlouho necítila.

Potřela jsem si kolagenem stále se zvětšující otok a několik minut kotník do největší bolesti masírovala. Otok před očima splaskával a bolest se zmírňovala. Bylo zřejmé, že tenhle kolagen opravdu fungoval.

Ptala jsem odkud má tak hustý kolagen, ale ona můj dotaz nechápala.
Proto jsme ji pozvali na náš pokoj, abychom ji ukázali, jaký kolagen Platinum se prodává u nás v ČR. Vyndala jsem ho z ledničky a dala ji jednu kapku na prst. Než ji stačila rozetřít, kapka se roztekla do poloviny prstu. Přivoněla si k němu a ochutnala ho tak, jako já ten její a jen kroutila hlavou. Nakonec řekla, že takový kolagen nezná a ptala se, jestli ji nezkouším. Marek vyndal z ledničky další kolagen Graphite, který jsme si dávali před opalováním. Měl stejnou konzistenci i chuť. Potom jsme ji vzali do koupelny, kde jsem měla další kolagenovou kosmetiku. Se svraštělým obočím si ji prohlížela, pak vzala do ruky kolagenové tonikum, sundala z něj plandající ochrannou pásku s nápisem originál, chtěla ji přetrhnout, ale nešlo to, kroutila hlavou ještě více a zkoušela si i další krémy.

Nakonec nám řekla, že tohle není určitě kosmetika, kterou zná z Colway.
Pro nás to byla ten den další rána. Dlouho do noci jsme s Markem seděli, dávali dohromady všechny souvislosti a přemýšleli, co dál. Jedno jsme věděli jistě, že ani pan Madalinski, ani pan Zych nám určitě nepomohou.

Protože jsme nechtěli ztratit důvěru našich klientů, kterou jsme si budovali více než 23 let, rozhodli jsme se okamžitě jednat. Napsali jsme dlouhý e-mail, poslali jsme ho naší paní asistentce v ČR a požádali ji, aby dopis vytiskla, dala ho do balíčku i s kolagenem Platinum a zavolala si do Inventie o přesnou adresu na zaslání balíčku.

Ten poslala přímo k rukám prezidenta Inventie pana Kaleckého.
To jsme také druhý den oznámili panu Zychovi a Madalinskému...
Ihned po příjezdu do ČR jsme kontaktovali některé klienty i prodejce, aby nám zaslali načaté výrobky se kterými měli problémy pro případ, že by se nám ozval někdo z Inventie.

A opravdu, po několika dnech jsme měli příjemný telefonát od pana ředitele Kanawky přímo z Inventie. Poděkoval nám za balíček a sdělili nám, že pan prezident není přítomen, ale dopis předali jeho manželce a rádi by nás požádali o osobní schůzku ve firmě.

Naštěstí je Marek skvělý řidič a tak jsme neváhali ani minutu absolvovat cestu dlouhou cca 1700 km tam a zpátky. Naši klienti, prodejci i lékaři nás v tom velmi podpořili a rychle nám posílali své načaté produkty a sepsali poznatky o zhoršené kvalitě výrobků.

Díky jejich rychlé pomoci se nám podařilo získat s sebou celou škálu sortimentu produktů různých druhů a velikostí u kterých byly problémy s kvalitou (kolageny Platinum, Silver, Graphite, dále všechnu kosmetiku i kolagenové kapsle Colvita, které po vysypání měli  naprosto jinou konzistenci a po zvážení i jinou hmotnost, než jsme byli zvyklí). Veškeré zboží pocházelo přímo z ostravského skladu výhradního dovozce kolagenu Colway ČR. 

Ke všem takto získaným produktům Marek pořídil fotodokumentaci lahviček, krabiček, termoizolačních obalů, hmotnosti a data výroby i spotřeby,  zejména výrobních číselných kódů vytištěných na obalech i blistrech kolagenových tablet.

O tom, jaká byla cesta a jaké nám přichystali v Inventii upřímné přivítání nebudu psát, protože jsem to popsala již jinde - více zde, ale po dlouhých letech neustálého a nechutného doprošování a řešení problémů v Colway, jsme měli krásný pocit (u mě doprovázaný vodopádem slz dojetí), že se jako spráskaní a zatoulaní psi vracíme po téměř devíti letech konečně DOMŮ. Nechtěli jsme ani uvěřit tomu, že nás kromě pana ředitele Kanawky a manželky prezidenta, osobně velmi srdečně přivítal i do bronzova opálený a usměvavý pan prezident Kalecki, který na tuto schůzku přiletěl z Kalifornie.
To ještě nikdo z nás netušil, co nás čeká za chvíli. Příjemný a usměvavý pan prezident zbrunátněl ve chvíli, kdy Marek začal dávat na stůl všechny "jejich" produkty a i s panem ředitelem si je nevěřícně prohlíželi. Tak nevěřícně, jak nevěřícně si je prohlížela i polská manažerka v naší turecké koupelně na 9. výročí Colway.

Potom pan prezident požádal, aby mu donesli stejné výrobky v modrém balení,
které vyrábějí pro Colway a s panem ředitelem nás upozornili na nepatrné, na první pohled těžko rozpoznatelné rozdíly, podle kterých jsme byli i my po chvíli schopni na 100 % poznat, že žádný z námi dovezených produktů výrobce Inventia NEVYROBIL !

BYL TO ŠOK PRO OBĚ STRANY. NIKDO Z NÁS TOMU NECHTĚL UVĚŘIT, ale krabičky, termoizolační obaly, číselné kódy produktů i produkty samotné, které se hrdě pyšnily výsměšným textem ORIGINÁL, ORIGINÁL, toho byly jasným důkazem.

Vzduch plný zklamané důvěry a emocí by se dal krájet.
Teď už to nebylo jen o nás. V celé hrůze tohoto odhalení jsme si uvědomili, že svými neustálými dotazy na kvalitu kolagenů jsme se nevědomky dostali do mocenské politiky Colway. Příliš brzy jsme odhalili to, co mělo být až do poslední chvíle utajeno, že si začali vyrábět vlastní kolagen, v největší tajnosti, za zády Inventie, zaštítěni jejich dobrým jménem a nejvyšší kvalitou. Už nám bylo jasné, proč s námi tak jednali.

Bylo nám na zvracení z toho, že polským distributorům Colway dále prodává nejvyšší kvalitu originálního kolagenu Inventia, aby nikdo nic nepoznal a z ČR a SR si udělali "zkušební laboratoř" prodeje svých stále se kvalitou měnících produktů. Těch, které si někde vyrábí za zády Inventie, evidentně za jediným účelem - v nečekaném okamžiku od Inventie odejít, osamostatnit se a do té doby jim zničit dobrou pověst kvalitního kolagenu, což by se jim v ČR a SR určitě brzy podařilo.
Bylo nám na zvracení z toho, že rozdílnou kvalitou výrobků poškodili důvěru českých a slovenských odběratelů a ještě v jejich očích poškodili kvalitní značku Inventie.
Bylo nám na zvracení z toho, že podvedli Inventii a z nás udělali pitomce.
Bylo nám na zvracení z toho, že nás zneužili k prodeji svých „neoriginálních“ produktů.
Bylo nám na zvracení z toho, že nás zneužili jako své nejlepší prodejce v ČR a SR o kterých věděli, že kolagen milují a klienti jim bezmezně důvěřují.
Bylo nám na zvracení z toho, že nám nevěřili, že bychom se sami dobrovolně vzdali profitu z prodeje kolagenu v modrém balení, když jsme v ČR a SR celý obchod vybudovali, byli na nejvyšší pozici v MLM a celý byznys šel pod námi. To i přesto, že dobře věděli, že jsme z důvodu obavy ze ztráty důvěry našich klientů dobrovolně odešli z NUSKINU z nejvyšší pozice DIAMANT, a že až po třech letech po našem odchodu v ČR "vyrostl" nový Diamant.
Bylo nám na zvracení zpětně z toho, jak s námi v Colway léta jednali, když jsme hájili zájmy svých klientů a prodejců a jak nás podcenili, když nevěřili tomu, že bychom se sami obrátili na výrobce kolagenu a řešili s ním kvalitu výrobků i když jsme jim několikrát zdůraznili, že pro nás není byznys jen o penězích, protože PRO NÁS BYLA, JE A VŽDY BUDE NA PRVNÍM MÍSTĚ KVALITA PRODUKTŮ, ZA KTERÉ RUČÍME JAKO PRODEJCE SVÝM DOBRÝM JMÉNEM. TAKÉ SPOKOJENOST A NAPROSTÁ DŮVĚRA NAŠICH KLIENTŮ I ODBĚRATELŮ, KTEROU SI BUDUJEME JIŽ TÉMĚŘ 23 LET.

Ani ve snu majitele Colway pana Zycha nenapadlo, že bychom někomu z Inventie stáli za pozornost nebo že by nás dokonce na osobní schůzku pozval pan prezident, který by na ni přiletěl z Kalifornie.

To vše nás vedlo k okamžitému rozhodnutí - dát v MLM firmě Colway okamžitou výpověď i přesto, že jsme v ní byli téměř 9 let - od úplného začátku, dělali jsme zkušební programy účinků kolagenu na vlastní náklady a seznamovali jsme s nimi lékaře, kosmetičky i klienty. Pro ně jsme založili i První bezplatné konzultační a poradenské kolagenové centrum v ČR a SR a po 8 letech jsme jako jediní dosáhli nejvyšší pozice viceprezident.

Některá životní rozhodnutí jsou bolestná, ale člověk je musí udělat, aby si mohl vážit sám sebe a neztratil důvěru svých letitých spolupracovníků i klientů, mezi kterými má za ta léta mnoho nerozlučných přátel.

Odjížděli jsme domů lehčí o své naděje a iluze, ale obtěžkáni vzorky kolagenů a kolagenových tablet, které jsme i s dopisy několik měsíců zasílali našim klientům a odběratelům na vyzkoušení kvality. Ti z ní byli doslova nadšeni, tak jako my a žádali nás, abychom ho co nejdříve prodávali a znovu vrátili na trh originální kolagen.

Chtěli od nás kolagen, ale my jsme neměli co prodávat a šli jsme do ztráty, protože jsme již nedokázali rozprodat sklad plný modrého zboží od Colway, u kterého jsme již na první pohled evidentně poznali, že není originálního původu.

V souvislosti s tímto zjištěním jsme po několika měsících příprav a jednání s výrobcem INVENTIA PT společně dospěli k rozhodnutí uzavřít smlouvu o přímých dodávkách kolagenových výroků té nejvyšší kvality, tentokrát bez dalších prostředníků a na naše náklady zajistit centrální expediční velkosklad pro ČR a SR.

Abychom byli schopni my i naši klienti a odběratelé rozpoznat originální výrobek od Inventie od "neoriginálního" od Inventie, navrhl nám pan prezident, že nám nebudou dodávat kolagen v modrém balení, který vyráběli výhradně pro síť MLM Colway, ale v exkluzivním, červeno-bílo-zlatém balení, které dodávali mimo síť MLM do USA, Anglie, Belgiie...

Dlouho jsme váhali, zda tak závažný krok udělat, absolvovat všechnu náročnou legislativu EU a ČR a zadlužit se na sklad plný zboží, včetně zvládnutí celé logistiky. Nakonec jsme "podlehli" tlaku těch, kteří si vyzkoušeli dovezené vzorky a originální kolagen chtěli pro své pacienty a klienty.

Ještě při čtení smlouvy jsem byla plna obav, zda to s Markem sami všechno dokážeme. Pozorovala jsem, jak se po oknech řinou kapky deště a zachvátil mě další strach, tentokrát z Colway...

Najednou déšť ustal, ve chvíli vysvitlo slunce, které zalilo celou kancelář a já viděla nádhernou duhu. Než jsem se stačila nadechnout a ukázat ji ostatním, přímo před mýma očima se objevila druhá duha.
Všichni jsme se dívali na ten krásný zázrak přírody a najednou byl můj strach pryč.

Bylo to znamení přímo shůry, z nebes, že máme smlouvu podepsat, že to musíme všechno vydržet, i kdyby to bylo sebetěžší, protože i v tak rozhodné chvíli je nám vesmír nakloněn.

A věřte nebo ne, obě duhy nás provázely ještě dlouhou cestu zpět a já jsem si je musela vyfotit, abych i vám mohla dovézt ten malý velký zázrak přírody spadlý přímo z nebe. Takový zázrak......jakým je i originální živý kolagen sám.

Proto děkujeme všem, kteří nás na této těžké cestě podporovali a pomáhali nám, protože bez vás bychom to nikdy nedokázali. Děkujeme, že nám důvěřujete a i nadále nám zachováváte přízeň, protože po tomto veřejném prohlášení to bude pro nás mnohem těžší.
Také velmi oceníme, když o této skutečnosti budete informovat i své spolupracovníky a klienty a věřte, že vaši důvěru nezklameme a samozřejmě každému zachováme již dříve dosažené nákupní ceny a slevy.


S láskou Eva Sojková a Marek Sojka, DiS. ml

nahoru


 

 

OFICIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY, PRODEJCE A PROVOZOVATELE E-SHOPŮ
Výrobce živého kolagenu INVENTIA® s 13ti letou tradicí se rozhodl koncem roku 2014 DEFINITIVNĚ UKONČIT SPOLUPRÁCI S FIRMOU COLWAY, pro kterou 10 let vyráběl, navrhoval a do sítě MLM dodával unikátní kolagenové výrobky v MODRÉM BALENÍ.

Výňatek z oficiálního prohlášení INVENTIA  z prosince r. 2014: 

“Od této chvíle nemají žádné společnosti COLWAY právo identifikovat se s našimi výrobky. Cítíme povinnost otevřeně upozornit všechny klienty i prodejce, že i nadále kupované přípravky od Colway - včetně „Přírodního kolagenu“ Platinum, Silver a Graphite nebudou pocházet z naší produkce. Toto se týká i doplňku stravy, který jsme dodávali pod obchodním názvem Colvita. Všechny naše výrobky obdržely certifikáty bezpečnosti a byly schváleny k uvedení na trh. Kromě toho je naše společnost chráněna pojistkou odpovědnosti platnou pro celý svět včetně USA a Kanady. Nikdo (s výjimkou společnosti Inventia PT) nemá právo se na tyto skutečnosti odvolávat a registrovat výrobky.“

NEZESTÁRNI.CZ děkuje všem, kteří nás průběžně upozorňovali na pálení očí, alergické reakce, řídkou konzistenci a zhoršenou kvalitu „modrých“ kolagenů, se kterými jste byli léta spokojeni. Laboratorní rozbory vámi zaslaných výrobků opravdu dokázaly, že se NEJEDNALO O PRAVÉ ORIGINÁLNÍ KOLAGENY vyrobené Inventií, i to, že klíčový distributor Inventie – firma Colway - dodával "své vlastní" zboží do prodejní sítě ČR a SR - BEZ VĚDOMÍ VÝROBCE INVENTIA, v jejich balení a “zaštítěni“ jejich certifikáty kvality.

Často nám voláte, jak rozpoznat pravý originální kolagen od INVENTIE. Je to jednoduché – výrobce udělal 2 zásadní změny:

1.) nové názvy:  kolagen na obličej FACE (dříve Platinum), na tělo BODY (dříve Silver), na vlasy a nehty Hair & Nails (dříve Graphite) a kolagenové kapsle Invita Skin Beauty (dříve Colvita)

2.) nové balení :  změna MODRÉHO balení kolagenu za exkluzivní ČERVENO-BÍLO-ZLATOU má i hlubší význam. Červená barva představuje lásku k lidem, bílá barva pravdu a čistotu a zlatá barva nejvyšší kvalitu, ale i ryzí lidské hodnoty.

nahoru

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.