Živý kolagen a křest knihy SVĚTLO je i ZA OPONOU - Marianna Jánošíková Machalová - nevidomá sochařka

Home > ČLÁNKY O KOLAGENU > Živý kolagen a křest knihy SVĚTLO je i ZA OPONOU - Marianna Jánošíková Machalová - nevidomá sochařka

 

Autorská socha "Povídej poslouchám" - foto archiv nevidomé sochařky Marianny Jánošíkové Machalové

Pomozte nevidomé sochařce Mariance Machalové v této těžké době přispět na velkou vypalovací pec.
Náš živý kolagen ji pomohl nabrat sílu a energii k nové tvorbě a malá pec ji už k velkolepým plánům nestačí...
děkujeme všem - ZDE


Milí klienti,
osud nám často přinese život, který bychom si nikdy sami dobrovolně nevybrali. Buď v podobě těžké nemoci, úporných bolestí, nebo ztráty zraku. Nejhorší, co se může stát je, když nás tohle všechno postihne najednou. Většinu z nás by to položilo, ale ne úžasnou éterickou bytost s obrovskou vnitřní sílou, jakou má jedna z našich letitých a věrných klientek - nevidomá sochařka Mariannka Jánošíková Machalová.

I jí, tak jako i panu docentu Měšťákovi pomohl živý kolagen zkvalitnit život a přinesl novou naději, že by mohlo být líp. Často jste se nás ptali na její současný osud, když jste si přečetli 2 skutečné příběhy, které nám napsala do rubriky na našem webu pod čísly:

č.130 - Dodavam telu zivy kolagen Invita tej najvyssej kvality od vas :-)

č.186 - Invita Active na podporu kloubů - je to beh na dlhú trať - ale oplatí sa


kliknutím zvětšíte

  

Někdy se stávají sny skutečností a my jsme rádi, že jsme mohli alespoň částečně pomoci k tomu, aby paní Mariannka znovu mohla žít pro svoji rodinu, kterou miluje, pro své přátele i práci, která je další velkou láskou jejího života. Paní Mariannka opravdu dál pracuje, vystavuje, tvoří... 

 

A nejen to - pozvala nás i na vernisáž, zahájení výstavy jejích nádherných soch spojenou s křestem své první knihy SVĚTLO je i ZA OPONOU.

 

Jsme rádi, že náš živý kolagen vnáší světlo do života mnoha lidí a přináší jim novou naději a víru do budoucna, že může být líp.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE
Barevný katalog Mariannčiných soch.

Pokud o něj budete mít zájem,
zdarma vám ho přidáme do objednávky, 

tak si o něj napište do poznámky v objednávce.

Počet je omezený, tak si pospěšte.
Bude pouze do vyčerpání zásob.

 

Zajímá vás více o Mariannce?

Sochařka Marianna Machalová Jánošíková zrak nepotřebuje

Její sochy jsou krásné. Vyjadřují hnutí mysli, pohyb těla, prostě život, a to vše díky živé představivosti jejich autorky, sochařky Marianny Machalové Jánošíkové. Protože ani ve snu by nikoho, kdo je vidí, nenapadlo, že jejich autorka přišla o zrak. Celý článek naleznete zde.

Podívat se můžete také na videa.

Obsah košíku
0 kusů
0
E-mail:
Kolagenová infolinka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ - 775 373 379
 

Všechny články a osobní zkušenosti klientů používajících produkty z naší nabídky mají pouze informativní charakter. V žádném případě nemohou nahradit lékařskou péči a neslouží k nahrazení rad nebo dokonce léků předepisovaných odbornými lékaři. Pro informace o svém zdravotním stavu a možnosti kombinace svých léků s produkty z naší nabídky se nejdříve poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Dle platné legislativy není web závaznou nabídkou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.